Pokemon GO võitis 08 minutit mängimist ega rõõmustanud fänne

YouTube’is avaldatud uusim PokĂ©mon GO mäng, mis näib olevat seni kõige täielikum, paljastas palju mängu ĂĽksikasju ja õnnetuid fänne.

Pokemon GO

Pokemon GO, liitreaalsuse mäng Nintendo kes lubab jäädvustada ja võidelda Pokémoni areenil, kuni tänavad võidavad a gameplay kaheksa näitavad erinevaid mängu üksikasju.

See peaks ilmuma 2016. aastal ja lubab lubada kõike, mida iga Pokemoni fänn on alati teha tahtnud: jäädvustada oma koletisi ja võidelda nende vastu reaalses maailmas. Seda töötab välja Niantic, a algus aastal Google vastutab mängu eest Logi sisse, Veel üks liitreaalsusega mäng (lisateavet leiate siit) ja see antakse välja Androidile ja iOS-ile, lisaks sellele, et sellel on mõned hasartmängude abistamiseks mõeldud tarvikud, näiteks see Pokémoni püüdmiseks mõeldud käevõru.

reas-576x240

Vaadake ametlikku mängu treilerit ja saate aru, millest ma räägin:

Pärast lootust läheme reaalsusesse. Kuna mäng on beetatestimisel, ilmnes mitu leket, kuid see on seni suurim, kuna see selgus 8 minuti pärast gameplay mängu ja beetakasutajad on selle selgelt lekitanud. Videol näeme kõike alates tegelase loomisest kuni jäädvustamiseni Pokemon avastamine ja lahing. Vaadake allolevat videot:

https://youtu.be/ylW_NL5a-wc

Ootus x tegelikkus

pokemon-mine

See video kinnitab mõningaid kuulujutte selle kohta Poké pallid, jõusaal ja lahing, kuid mõned üksikasjad on videot näinud ebameeldivad (ja paljud neist).

Mõned inimesed kommenteerisid, et “polnud see, mida nad mängult ootasid“Ja see on sĂĽsteem, mida pĂĽĂĽda Pokemon enne jäädvustamist peab toimuma lahing selle õõnestamiseks ja mitte ainult risti, nagu video näitab.

Hoolimata negatiivsest vastuvõtust, peame meeles pidama, et see mäng on endiselt beetaversioonis ja paljusid PEAB parandama, kuni see välja antakse.

Mida arvate mängudest? Kas see näeb teie jaoks hea välja või on Nintendo Poké Ballile halvasti sattunud?