contador gratis Saltar al contenido

Pokémon Home saabub veebruaris ja on koduks kõigile kogutavate olendite põlvkondadele

Pokémon Home: kõigi koletiste põlvkondade kodu on saabunud Androidi ja iOS-i süsteemidesse

Ainult need, kes on Game Boy aegadest alates kogunud kuulsaid Pokemonit, teavad, kui keeruline on kollektsiooni põlvest põlve elus hoida, eriti konsoolide vahetamisel. Tagamaks, et mängijad saaksid kollektsiooni säilitada, on Nintendo aastate jooksul hoidnud Pokémoni panga teenust, mis on valvanud Game Boy, DS ja 3DS mängude olendeid. Selle teenuse asendab peagi Pokemón Home, mis tagab ühilduvuse pangaga ja päästab varsti koletised Pokémon GO-st.

tek pokémon house “data-title =” tek pokémon house – Pokémon Home saabub veebruaris ja on kõigi põlvkondade kogutavate olendite kodu – SAPO Tek ”> pokémon tek maja

Uus teenus saabub veebruaris iOS- ja Android-süsteemides, mille kontod ühendatakse Switchiga. Idee on sarnane – hoida oma olendeid pilves kastides, et neid saaks kasutada ühilduvates mängudes. Ühilduvate mängude hulka kuuluvad Pokémoni mõõk, Pokémoni kilp, Pokémon: Let’s Go, Pikachu! ja Pokémon: Lähme, Eevee!

Praktikas saavad näiteks Pokemoni mõõga- ja kilbimängijad oma olendid mängust eemaldada ja koju salvestada, et nad saaksid neid kasutada teistes pealkirjades, näiteks Let’s Go, Pikachu!

Tuleb märkida, et ülekandeprotsess on tagastamatu, st kui olend Pokémoni pangast koju üle kantakse, ei saa Home enam panka naasta.

Pokemoni maja käivitamise tähistamiseks on Pokémon Bank ja Poké Transporter tasuta saadaval kuu aja jooksul pärast uue teenuse käivitamist.

Mis puutub hinnasse, siis pärast Premium paketi esimest tasuta kuud on kuutasu 2,99 eurot, kvartal 4,99 eurot ja aastapaketi väärtus 15,99 eurot, taotletud eksklusiivseteks soetusteks e-poes. Kui otsustate maksta iOS- ja Android-platvormide eest, on sama perioodi väärtus vastavalt 3,49 eurot, 5,49 eurot ja 17,99 eurot. Põhiversiooniga on mõned probleemid, näiteks 30 Pokemoni salvestamine, võrreldes Premium versiooniga 6000. Mõelge võrdluseks, et ainuüksi Pokémoni mõõgas ja kilbis on teil kogumiseks 400 Pokemonit. Vaadake allpool toodud erinevusi.

tek pokémon house “data-title =” tek pokémon house – Pokémon Home saabub veebruaris ja on kõigi põlvkondade kogutavate olendite kodu – SAPO Tek ”> pokémon tek maja

Avalduses kirjeldab The Pokémon Company üksikasjalikult oma funktsioone, mille hulgas kõigi Kodus salvestatud Pokémonide panus loetletakse National Pokédexis, sealhulgas Gigantamaxi vormid ja muud arengud. Mobiiliversioonis saate Mystery Gifts at Home, sealhulgas teenuse eripära. Samuti on olemas teave sündmuste kohta, samuti hinnang olendi tugevusele. Ametlikul veebisaidil näete kõiki funktsioone üksikasjalikult. Esimeses tabelis saate võrrelda ka mõningaid funktsioone, mis on eksklusiivsed mobiilsetele terminalidele ja Switchi versioonidele.