Pokemon Magikarp Jump on välja antud iOS-i ja Android-i jaoks

Hüppa, Magikarp, hüppa; tutvuge uue nutitelefonide Pokémon Company mänguga

SEE Pokemoni ettevõte teatas hiljuti uutest mängudest Androidile ja iOS-ile: Pokemon Magikarpi hüpe. Rakendus ilmus esmakordselt poodides Itaalias, 23. mail Jaapani jaoks ja kolmapäeva (24) koidikul kogu maailmas.

Mäng on ettevõtte järjekordne ettevõtmine, mis näib järgivat Nintendo jälgi ja keskendunud mõnele neist turule lastud mobiiltelefon.

As Pokemon GO, Magikarp HĂĽppa toob sarja põhimängudesse teatava nostalgia (kasutajad tunnevad seda lugu alustades ja PokĂ©mon Red & Blue’i avamist kuulates); erinevus on selles, et selles uues maailmas pead sa saama parim kuldkala treener maailmas.

Paljude värvide ja graafikaga, mis sarnanevad Mario paber, mäng on intuitiivne ja pakub rõõmu Pokemoni fännidele ja inimestele, kes alati uudiseid otsivad.

Aga … kes see Magikarp on?

Pokemon Magikarp Jump on välja antud iOS-i ja Android-i jaoks

Magikarp, daamid ja härrad, on Maailma kõige nõrgem Pokémon, mida mõnikord peetakse kasutuks. Teie parim ja ainus oskus on veest välja hüppamine. Kuid tema väljaõpe oli tema tõttu väärtuslik arenes koletu Gyarados.

Mängudes mitte nii. Selles on teie eesmärk kuldkala treenida (toita, kõvasti treenida ja võistlustele tuua). Samal ajal muutus teie esimene Magikarp tugevamaks, nii ka teie.

Kui palju paremusjärjestuses, tugevam ainult Magikarps, mida saate püüda, ja parem: teil võib isegi olla õnne, et teid tabatakse kuldkala, mis on läikiv või erinevat värvi.

Pokemon Magikarpi hüpe tasuta alla laadida ja kasutajatele Selleks ei pea te raha kulutama kui sa ei taha. Pärisraha aitab teenida teemantide kõrval muid eeliseid, kuid kes ei armasta vaeva?

Edu maailma parimaks Magikarpsi treeneriks saamisel!