Pokemoni saagal põhinev uus mitteametlik mäng Pocket Era

Pocket Era on mäng, mis põhineb viimasel Pokemonil parem strateegia ja ressursside haldamise mäng, milles peame arendama oma Pokémoni farmi luua üha võimsam olendite meeskond, kes suudab ületada lahingud, millega silmitsi seisame.

Üldiselt oleme hiljuti vaadanud tooteid, millel on Digimon Linksiga palju ühist: ühelt poolt on meil meie talu juhtimine, kus meil on võimalik luua uusi hooneid, mis kiirendavad meie arengut ja võimaldavad meil oma Pokemoneid tugevdada, olles ilmselgelt võimelised neid lõpuks arenema panema, aga ka varustama neid oma statistika suurendamiseks. Asi on selles, et me peaksime püüdma omada võimalikult palju olendeid, mis aitab meil luua iga toimuva lahingu jaoks parem meeskond.

Missioonid on keskendunud eranditult võitluste lahendamisele. Erinevus ametlikust tiitlist seisneb selles, et siin toimuvad võitlused kuni neljaliikmeliste võistkondade vahel, kus on võimalik valida iga löögi hulgast sihtmärk ja oskuste tüüp, mida igal juhul kasutame. Ründesüsteemi osas lihtsustati palju, säilitades kolme rahva idee kivi-, paberi- ja käärstiilis, et teha kindlaks iga võitleja tugevused ja nõrkused.

Pidage meeles, et tegemist on mitteametliku tootega, mille graafiline aparaat on väga hea, kuigi me ei oska öelda, kas varad võetud olemasolevast pealkirjast. Muidugi ei leia te seda Google Playst, kuid kui soovite seda proovida, saate selle ilma geograafiliste piiranguteta alla laadida APK kaudu Uptodowni kaudu.

Pocket Era Androidile Uptodownis [APK] | lae alla