contador gratis Skip to content

põnev põlvkondadevaheline kokkupõrge!

põnev põlvkondadevaheline kokkupõrge!

Kuidas valida parim mängumärkmiku variant Dell G3 ja Acer Aspire Nitro 5 vahel? Sellele küsimusele vastamiseks vaadake nende kahe hiiglase võrdlust

Kuna turul on mitu sülearvutimängija valikut, on mõnikord raske valida, milline on parim valik. seda Dell G3 (3590-M20) ja Acer Aspire Nitro 5 (AN515-52-75GW) on selles meedias kaks väga huvitavat mudelit, mis jagavad tarbijate arvamusi.

Kuna väljalaskekuupäeval on ilmseid erinevusi, on Delli seade muutunud mingil hetkel lõpuks moodsamaks valikuks, kuid see ei jäta Aceri sülearvutit jõudluse osas tahaplaanile. Mõlemad on varustatud uusima protsessori, võimsa videokaardi ja muude konfiguratsioonidega, mis kokku pannes tagavad optimaalse jõudluse.

Selles võrdluses tutvustame teile igaühe peamisi rõhuasetusi ja aitame teil otsustada, kumb annab rohkem.

Spetsifikatsioon

Dell G3 (3590-M20)

Avaneb dell g3 märkmik, mille mängu ekraan on valgel taustal
 • Ekraani suurus: 15,6 tolli
 • Ekraani resolutsioon: Full HD (1920 x 1080)
 • Protsessor: Intel Core i5-9300H
 • RAM-mälu: 8 GB DDR4
 • Ladustamine: 128 Gb NVMe SSD + 1 Tb HD
 • Kas teil on SSD-pesa? Omab pesa M.2
 • Videokaart: Nvidia GeForce GTX 1650 koos 4 GB erimäluga
 • Sisend ja väljund: 1x RJ45 / 1 SD-kaardi pesa / 1x HDMI 2.0 / 1x P3 sisend (telefon ja mikrofon)
 • USB-port: 1x USB 3.1 SuperSpeed ​​/ 2x USB 2.0 / USB-C DisplayPort Alt-Mode
 • Traadita ĂĽhenduvus: Traadita Wi-Fi 802.11ac 11 / Bluetooth 4.1
 • Veebikaamera: HD eraldusvõime (720P)
 • Aku: 3 lahtrit ja 51 Wh
 • Mõõdud: Kõrgus: 2,16 cm x Laius: 36,5 cm x SĂĽgavus: 25,4 cm
 • Kaal: Umbes 2,34 kg

Acer Aspire Nitro 5 (AN515-52-75GW)

Acer Aspire 5 märkmik avaneb valge taustaga tapeedi ja maastikuga
 • Ekraani suurus: 15,6 tolli
 • Ekraani resolutsioon: Full HD (1920 x 1080)
 • Protsessor: Intel Core i7-8750H
 • RAM-mälu: 16 GB DDR4
 • Ladustamine: 128 Gb SSD + 1 1 Tb HD
 • Kas teil on SSD-pesa? Omab pesa M.2
 • Videokaart: GTX 1050 Ti koos 4 GB erimäluga
 • Sisend ja väljund: 1x RJ45, 1x HDMI 2.0, 1x SD kaardi lugeja / 1x P3 sisend (telefon ja mikrofon)
 • USB-port: 1x USB 3.0 / 2x USB 2.0 / 1x USB C
 • Traadita ĂĽhenduvus: Traadita Intel 9560 AC 2 2 AC Combo / Bluetooth 5.1
 • Veebikaamera: HD eraldusvõime (720)
 • Aku: 4 lahtrit 48 Wh
 • Mõõdud: Kõrgus: 2,6 cm x Laius: 39 cm x SĂĽgavus: 26 cm
 • Kaal: 2,32 kg enam-vähem

Mängija disain

Kui mõtleme mängutoodetele, tulevad meelde super agressiivsed kujundused, mis on täis detaile, erinevaid kujundeid ja RGB-d. Mõlemad märkmikud otsustasid selle kõrvale panna ja panustada kombinatsioonile, mis on pisut targem.

Acer Aspire 5 Avage märkmik tagant valge taustal

seda Acer Nitro kõik valmistatud plastikust, kuid kaanel on tekstureeritud detailid, mis üritavad jäljendada süsinikkiust või midagi sellist sarnast materjali. Brändid panustavad punasele värvile, et tagada kontrast mustaga ja muuta see kombinatsioonis korrektseks. Alumine osa järgib kaane stiili ning ka nupud on lagundatud ja valgustatud punasega.

Avaneb dell g3 märkmik, mille mängu ekraan on valgel taustal

Mudel Dell õnnestus olla lihtsam, kuid sellel on siiski ekraan, mis kipub olema pisut mängija poole. See kõik on ehitatud plastikust, kuid osade vahel on mõned erinevused. Seest leiame pehmema viimistluse, mis annab teie käte toetamiseks rohkem mugavust.

Väline külg on pisut jäigem, matt-viimistluse ja mõne sinise detailiga, mudelis domineeriv värv ja mis valgustab ka klaviatuuri. Kui must pole teie lemmikvärv, võite selle leida ka valgena.

Sama ekraan

Üksikasjad Nitro 5 ekraani kohta, Aceri mängumärkmik

Mõlemal ekraanil on sama suurus (15,6 tolli) ja resolutsioon (Full HD), kuid annab erinevaid tulemusi. Acer kasutab paneeli LG IPS ja sellel on kõrge kontrastsuse suhe, keskmiselt 1200: 1. Negatiivne külg on selle heledus, mis on madal isegi siseruumides, ainult 237 cd / m.

Ka värvivalik pole kõige parem, hõlmates keskmiselt 59% sRGB ja 38% Adobe RGB. Kui töötate piltide redigeerimise või mõne muu asjaga, mis nõuab suuremat värvi täpsust, soovitame teil osta täiendav monitor.

veeni kood monitoril, mis on ühendatud Delli sülearvutiga, koos hiire, kõrvaklappide ja klaviatuurigaIsegi siis, kui identne ekraan on täpsustatud, saate sülearvuti ühendada välise kuvariga (avalikustamine)

seda Dell G3 sellel on ka hea kontrastsuse vahemik, umbes 1000: 1, kuid sellel on vähe värvi ja pilt tundub vahel natuke igav. Ehkki see pole ideaalne, on G3-l a suurem heledus alates Acerist, kiirusega 272 cd / m. Värv on piiratud ka 59% sRGB ja 38% Adobe RGB, seega kehtib ka siin eelteade.

Positiivne külg on see, et mõlemal on suhteliselt kiire reageerimise aeg, nii et isegi kui neil pole ekraanimängijaid, on nad selle kategooria jaoks siiski sobivad.

Riistvara

Mõlemal sülearvutil on hea riistvara ja nad vahetavad punkte mitmes küsimuses. Töötlejaga alustades on meil siin kokkupõrge i5-9300H kohal Dell G3 kuni i7-8750H mis lõpetab Acer. Ehkki nad on eri klassidest, on Acer i7 eelmisest põlvkonnast Dell i5-ni ja praktikas see suurt erinevust ei näita.

I5-l on põhitunnid kõrgem, 2,4–4,1 GHz, 2,2–4,1 GHz korral i7-st. Sellegipoolest kaotas ta lõpuks südamike ja niitide arvu. Delli mudelil on 4 südamikku ja 8 keermetvastu 6 südamikku ja 12 ahelat Acer variant.

Avaneb dell g3 märkmik, mille mängu ekraan on valgel taustal

See andis i7-le testis lõpuks soodsa tulemuse, kuid miski polnud liiga ülepakutud. Testis etalonSelle protsessori jõudlus on konkurentidega võrreldes keskmiselt 4% suurem.

Acer-mudel näitab eeliseid ka RAM-i osas, kuna sellel on kaks korda rohkem mälu kui Delli suvandil ja 16 GB muudab praegu palju, sest 8 GB-ga arvutid on mõnes rakenduses hakanud lämbuma. Isegi nii võidab Dell G3 SSD-de ja videokaartide osas, kuna sellel on NVMe SSD, mis on tavaliselt kuni 3x kiirem kui tavaline SATA.

riistvara ĂĽksikasjad Nitro 5, Acer sĂĽlearvuti, NVIDIA logoga

GPU GTX 1650 Dell tagab ka parema jõudluse kui GTX 1050Ti Acer, jõudluse kasvuga kuni 17%, on midagi väga suurt. Pidage meeles, et mõlemal on 4 GB erimälu.

Ăśhenduvus

Kui rääkida ühenduvusest, siis on nad väga sarnased, neil on peaaegu samad pordid ja traadita ühenduse võimalused. Suurim erinevus on ukse tõttu USB ja ühendus Bluetooth. Dell G3-l on USB 3.1, mille Dell esile tõstis Superkiirus, samas kui Aceri sülearvutil on USB 3.0. Tehniliselt pakub Delli mudel ülekandekiirust kaks korda, seega jah, väga oluline erinevus.

Acer Nitro 5 sĂĽlearvuti, tapeediga, millel on Mecha Tyrannosaurus Rex, tulistavad raketid

Bluetoothi ​​jaotises on punkt Acer, mis juurutab oma seadmesse Bluetooth 5.1, samal ajal kui Dell jääb 4.1 juurde. Eeliste hulgas on: kahekordne edastuskiirus, suurem ühenduskaugus ja kõrgem sagedus.

Mängu jõudlus

Lõpuks jõuame osa juurde, mida peaksite teadma: kuidas on teie jõudlus mängus? Mida võime öelda, on see, et mõlemad töötavad väga hästi isegi uuemates pealkirjades ja suudavad töötada vastuvõetava jõudlusega korralikus konfiguratsioonis. Nagu nägime jaotises Riistvara, on igal mudelil mitme komponendi eelised ja need kõik mõjutavad otseselt sülearvuti jõudlust mis tahes toimingus.

Mõlemad tootjad paljastasid osa oma seadme andmetest kõige populaarsemate mängude testimisel. Vaadake meie koostatud tabelit koos pakutavate andmetega:

Dell G3 (3590-M20)

League of Legends Gear of War 5 Fortnite COD: Modern Warfare CS: GO PUBG Rainbow Six Siege
Full HD (1080p) Quad HD (1440p)
legendide liiga 190+ FPS 160+ FPS
Gears of War 5 60+ SPF 30+ FPS
Fortnite 140+ FPS 40+ FPS
COD: Kaasaegne sõjapidamine 100+ FPS 40+ FPS
CS: GO 240+ FPS 180+ FPS
PUBG 70+ FPS 30+ FPS
Vikerkaare kuue piiramisrõngas 150+ FPS 80+ FPS

Acer Aspire Nitro 5 (AN515-52-75GW)

FIFA 19 PUBG Resident Evil Battlefield V Rainbow Six Siege The Witcher
Väga Kõrge On
FIFA 19 131 FPS 136 kaadrit sekundis 145 kaadrit sekundis
PUBG 38 kaadrit sekundis 51 FPS 56 FPS
Resident Evil 2 25 FPS 67 FPS 124 kaadrit sekundis
Lahinguväli V 42 FPS 49 FPS 59 FPS
Vikerkaare kuue piiramisrõngas 71 FPS 90 FP 92 FPS
Nõid 3 26 FPS 47 FPS 86 FPS

Kuigi erinevus pole liiga suur, on siiski võimalik märkida, et Dell G3 pisut parem jõudlus. Seda seetõttu, et videokaart on oma konkurentidega võrreldes kuni 17% parem.

Ja isegi tootja esitatud andmete korral võivad variatsioonid olla sõltuvalt mängu praegusest versioonist ja konkreetsetest mänguhetkedest. Kõige tähtsam on see, et kui seate graafika mitte liiga kõrgeks, saate hea pildikvaliteedi ja väga vastuvõetava FPS-i taseme (üle 60).

dell g3 avab Code Veini mängu käivitamise

Mõlemad märkmikud teevad head tööd lahe selle komponendid olukordades, kus on vaja rohkem kui riistvara. Mõlemad saavutavad kõrgema temperatuuri raskemate mängude korral, millel on kõrgemad seaded, kuid nende fännid saavad sülearvuti heas seisukorras hoidmiseks hästi töötada (isegi kui nad teevad selle jaoks palju müra).

Mõlemal juhul ei lähe klaviatuur sõrmede häirimiseks liiga kuumaks, see on nende jaoks veel üks positiivne asi.

Aku

Patareid on alati keeruline teema, olenemata sellest, kui paljud ettevõtted pakuvad tehnilisi kirjeldusi ja isegi eeldatavat kestust, võib autonoomia erineda teie tavapärasest ja teie kasutatavast rakendusest sõltuvalt suuresti.

Acer mudelil on 4 rakku 48 Wh ja tal on isegi autonoomia 7 tundi põhiülesannetes, näiteks Internetis surfamine, kontrollib seda keskmise heledus. Kui soovite maksimaalset heledust ja käivitate raskeid programme või isegi mänge, langeb see kestus alla 3 tunni.

Naine, kes mängib Delli sülearvutil, kasutades hämaras keskkonnas kõrvaklappeNii mänguri seadetes kui ka juhusliku otsinguna ei valmista Delli mudel teile pettumust

Delli mudelil on 3 lahtrit ja 51 Wh, kuid erinevus testimisel pole suur. Tehke põhitoiminguid ja kontrollitud heledusega saab seade vähe ära teha rohkem kui 6 tundi ja 40 minutit. Äärmuslikel juhtudel, kui sülearvuti on maksimaalse heledusega ja töötab raske programmiga, langeb see kestus alla 2 tunni.

Peab märkima, et mängu vähendamise kõrval on teil mängu korral ka selle jõudluse osa, mida piirab sülearvuti.

Valmis

Sülearvutimängijatega seoses on raske kulude-tulude osas rääkida, sest nendel seadmetel on konfiguratsiooni jaoks sageli väga kõrge hind. Mõelge mõlema väärtusele, Delli mudel see viis lõpuks, kuna sellel on uuem protsessor (väga väikese jõudluse erinevusega), parem videokaart ja kiirem SSD.

Kuna paljudel Aceri mudelitel on rohkem RAM-i, on Dell G3 mälu lihtne suurendada, nii et kui kasutaja leiab, et 8 GB-st ei piisa, võib ta installida ilma suuremate raskusteta uue mälupulga.

Mõlemal sülearvutil on väga head konfiguratsioonid ning enamikus rakendustes ja mängudes ei tohiks neil praegu probleeme olla, kui teate, kuidas neid targalt kasutada. Igal neist on plussid ja miinused, nii et osa valikuotsusest sõltub teie konkreetsetest vajadustest.

Dell Notebook juhib mängu Monster Hunter World

Arvestades kahe seadme hinda, Dell G3 on lõpuks muutunud parimaks valikuks Tänane valik meie arvates. Veidi madalama protsessoriga, kuid uuema ja kõrgema videokaardiga saate mängu vähem jõudlust.

Kui teile see sülearvuti ikkagi ei meeldi, võite näha loendit tänapäevastest parimatest mängude sülearvutimudelitest, algtaseme seadmetest tõeliste masinateni!

Kas teile meeldib meie võrdlus? Jätke siia kommentaaridesse, milline mudel teile parim oli! Ära unusta Jaga seda koos oma sõpradega, kes otsivad ka head mängude märkmikku.