Apple Watch Series 5 hind Brasiilias näitas: alates 3 999 dollarist

Pöörake ümber: Apple Watch Series 5 American, jah, see töötab Claro võrgus!

Paar päeva tagasi avaldasime siin veebisaidil artikli, kus on öeldud, et kahjuks mudel Apple Watch Series 5 Ameerika Ăśhendriikides mĂĽĂĽdava mobiilsidevõrguga (mis ikka veel) Brasiilias ei tööta – see pakub isegi sama tuge Euroopa mudelite 3 (1800MHz) ja 7 (2600MHz) ribadele, mida siin ametlikult mĂĽĂĽakse.

Sellele järeldusele jõudmiseks tuginesime testidele, mis viidi läbi kahel operaatoril, kes meie riigis juba Apple Watch eSIM kiipi toetavad: Elu ja puhas. Probleem oli selles, et Claro testid olid vigased; meid ei teavitatud tol ajal, et testimine tehti Claro Controle (ettemakstud) kontol, mis tegelikult ei toeta Apple Watchi.

Pärast lugejate mitu vastuolulist teadet MacMagazine, kordasime testi. Tegelikult töötab Vivo mis tahes põhjusel * veel * ei tööta; Claros järelmaksuga plaanil, teenust on võimalik aktiveerida sujuv! ?

See tähendab, et watchOS-is pole Ameerika kellade kasutamiseks riiklikke blokeeringuid. Samuti näib, et Claro on Vivost targem ja on iPhone’i installitud kandjaprofiili tõttu Brasiilias uue Ameerika mudeli kasutusele võtnud.

Teisisõnu, olukord on parem, kui me ootasime. Vivo klientide jaoks on ideaalne siiski oodata, kas operaator värskendab oma profiili Ameerika Apple Watches Series 5 toega – kuigi me ei näe põhjust, miks see ei peaks.

Ufa! ?