Pop! _OS 20.04 beeta on allalaadimiseks saadaval

Kui teate Linuxi maailma, olete kuulnud Popist! _OS, mille on teinud ettevõte System76, mis toodab ka eelinstallitud süsteemidega laua- ja sülearvuteid (märkmikke). Kuna uus versioon on peaaegu käivitatud, on esimene beeta välja antud.

Pop! _OS põhineb Ubuntul, nii LTS-i kui ka mitte-LTS versioonides, nii et see jõuab ka versiooni 20.04, nagu ka Ubuntu versioon 20.04.

Uued omadused

Pop Shell Tiling on rakendus, mis aitab teil töölaual navigeerida, kus saate aknaid klaviatuuri abil teisaldada ja suurust muuta. Lõime väga tervikliku artikli, mida saate vaadata siit.

Samuti on sellel rakenduse jaoks uus käivitaja ja kommutaator (generaator) Popi uues versioonis! _OS. Aktiveerimiseks kasutage lihtsalt Super (klaviatuuril Windowsi klahv) + / klahvikombinatsiooni ja alustamiseks alustage rakenduse nime tippimist.

Lõpuks, Pop! _Pood, Popi rakenduste pood! _OS, toetab nüüd vaikimisi Flatpaksi rakendusi ja vaikimisi on ka hoidla Flathub. Rakenduste hoidla nägemiseks avage lihtsalt üksikasjad.

Täieliku versiooni lugemiseks võite selle vaadata siit ja beetaversiooni alla laadida, minge siia ja valige, kas teie arvutis on Intel / AMD või Nvidia, eriti hübriidset sülearvutit kasutavatele.

Kui soovite minna “tahtmist tapma”, on seal kanalil suurepärased ĂĽlevaated versioonist 19.10.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie Diolinux Plus foorumi poole, näeme järgmises artiklis, suured kallistused!