PopCap avaldas oma tulevase mängu ĂĽksikasjad „Taimed vs. Zombies 2: aeg on käes “

PvZ 2

Sel nädalal näitame teile jupp mängu kohta Taimed vs zombies 2, mis saabub App Store’i 18. juulil, ainult iPhone’i, iPod touchi ja iPadi jaoks (teised platvormid peavad ootama). Sellega avaldas PopCap ka mõned pildid mängust, näidates uusi tegelasi ja paljastades ĂĽksikasjalikumalt, kuidas see välja näeb.

Subtiitrid “On ka aeg“(“On aeg“) See pole juhus ega ehe. Muutes mängu fännid järglase nii kaua ootamise pärast närviliseks (vt nalja siin), otsustasid frantsiisi loojad seada Crazy Dave’i (hull tegelane, kes esimeses versioonis mängijatele hĂĽvesid mĂĽĂĽs) seiklused ajaliselt erinevatel aegadel ĂĽles seadma, mis on mängus Cut juba tehtud. köis 3. Fraasi “It’s About Time” on kasutatud mängus Tagasi tulevikku, kus seda kasutatakse isegi jupp alates PvZ.

Selles järjekorras toimub mäng kolmes maailmas, eri aastaaegadega: Iidne Egiptus, 7 mere mereröövlid ja Vana lääs. Nii õnnestus PopCapil lahendada mängustsenaariumide (mis varem olid kodus) muutmise probleem, muutmata viise.

Taimed vs zombies 2

nt7

Igal hooajal on vähemalt 10 taset ja alles pärast nende täitmist saate neid korrata kolmel erineval viisil. See pakub mängijatele lõbusamaid võimalusi.

Kuid säilitades sama põhilise mängustruktuuri, õigustavad mõned muudatused versiooni numbrit 2.0.

Uued taimed

Atmosfääri elavdamiseks võetakse kasutusele uued taimed. Neist neli on välja kuulutatud: Bonk Choy, mis on salat, mis lööb kedagi ette ja taha; Seda Tšillikaunad, pipar, mis põhjustaks seda söönud inimesel gaase, halvatus, puhitus; Seda Kookospähkli kahur, mis jõuab zombideni eemalt; See on Snapdragon, Mis vallandas leegiseina, mis purustas ümbritsevatesse vaenlastesse. Pildil on võimalik näha ka a bumerangi taim.

nt1 nt3 nt4 nt5

nt8

Tugevus suureneb

See mäng on ka funktsioon tugevus suureneb, mis on kolm nuppu ekraani allosas (Kinnitusjõud, Viska ja Tüli), mis annab teile mängu kõige raskematel hetkedel lisajõudu. Need maksavad mängusiseseid münte ja seetõttu tuleks nende kasutamist piirata.

Tugevus suureneb

Taimne toit

SĂĽsteem “väetis“Selleks, et matši ajal saaki suurendada. Piisab väetise lohistamisest soovitud taimele ja maha lastud oad hakkavad välja laskma kolme. Või hakkab päevalill varasemast rohkem energiat tootma.

Abubo

Tasuta mängida

Mäng on tasuta ja sisemised ostud neile, kes soovivad mängus kiiremini edasi liikuda, seda valemit on mõned kasutajad tugevalt kritiseerinud. Kuid PopCap garanteerib, et ta ei tee seda mängijatele meelehärmiks. Ehkki selle omandas EA Games, lubas arendaja seda valemit mitte kasutada freemium jämedalt. See ei ole mäng energiasüsteemiga (mis sunnib mängijat enne uuesti mängimist pausi tegema) ega elu piir. Mängud saab lähtestada sentigi maksmata, ilma et peaksite järgmisele etapile liikumiseks meeldima Facebookile või maksma.

Neil, kes soovivad areneda tavapärasest kiiremini, on aga võimalik osta päris raha eest rohkem päikesepaisteid, väetisi ja lisavarustust. PopCap on otsustanud skeptikutele seda mudelit tõestada tasuta mängida pole tarvis “kuri“.

Parimate soovidega, [o modelo freemium] see on meeskonna tõeline küsimus: kuidas me seda õigesti teeme? Püüame lihtsalt head tasakaalu leida. Me tahame, et inimesed mängiksid ja naudiksid mängu, tundmata, et neile maksustatakse kogu aeg.

Meeskond soovib selgeks teha, et see on PopCapi mäng, mitte EA (mida on hiljuti kritiseeritud). Loodan, et saate.

Mäng Taimed vs zombies 2 jõudis App Store’i 18. juulil. Ja me jälgime seda väljaannet tähelepanelikult siin iPhone Blogis. ?