Porsche elektrisõidukite, uute Shazami esitusloendite ja palju muu integreerimine! –

Platvorm voogesitatud Õunamuusikast on viimasel ajal olnud positiivseid (ja ka negatiivseid) uudiseid; nende hulgas on see teenus esimene, mis integreerib järgmise tootja elektrimudeli sõidukiga tõeliselt Porsche. Lisaks lisab teenus uue esitusloend koostöös Shazam ja saada ühilduvus Alexa (Amazonist pärit virtuaalne assistent) paljudes Euroopa riikides.

Negatiivse poole pealt süüdistatakse Apple Musicu nelja patendi rikkumises Kanada ettevõtte poolt, kes on Spotify kohtusse kaevanud samal põhjusel, nagu näeme allpool.

Algne rakendus Porsche Taycanil

Porsche Taycan Apple Musicu toega

Saksa luksusautode bränd teatas hiljuti Taycani mudeli turuletoomisest, mis on esimene täielikult elektriauto, mis sisaldab midagi ebaselget: Apple Musicu tõeline tugi, nagu teatas TechCrunch.

See tähendab, et mudeli omanikul on juurdepääs teie iCloudi teeki, esitusloend ja raadiojaam Beats 1, ilma et oleks vaja lähedalasuvat iPhone'i. Sel eesmärgil teatas Porsche, et kavatseb pakkuda Taycani ostjatele kolm aastat (!) Tasuta andmeid, lisaks uutele klientidele kuni kuuekuulise Apple Musicu litsentside pakkumine.

Kui Apple Musicule on võimalik juurde pääseda CarPlay-ühilduvatel sõidukitel (mida Porsche on toetanud alates 2015. aastast), on see esimene kord voogesitatud algselt firmalt, mis on rakendusena saadaval igas autos. $ en $ acionalei

Uus esitusloend 50 parimat Shazami leid

Apple Music lisas hiljuti uue esitusloend muusika suurenemisega, mis saab kõige rohkem šazamid kogu maailmas, nn 50 parimat Shazami leid.

Shazami uus esitusloend Apple Musicust

Kirjelduse järgi esitusloend, värskendatakse seda igal teisipäeval uue paremusjärjestusega. Intervjuus kasutajaga Mitmesugused, Ütles Ma, et kasutades Shazami algoritmi, et "pakkuda Apple Musicu klientidele paljutõotavaid ainulaadseid teadmisi artistide ja muusika kohta".

Kui ühelt poolt on idee tõepoolest huvitav, siis teisalt läheb see vastuollu teenimisfilosoofiaga, mis pakub esile inimese kureerimise. Nagu me teame, kinnitas hiiglane Cupertino muusikatuvastusteenuste omandamist 2017. aasta lõpus.

Alexa tugi rohkemates Euroopa riikides

Nagu me eelmise aasta lõpus teatasime, hakkas Apple Music pakkuma tuge kolmandate osapoolte kõlaritele (loe: Amazon), mis ühilduvad ettevõtte virtuaalsete abistajatega, Alexa. Järk-järgult on tuge pakutud rohkematele piirkondadele kogu maailmas ja nüüd on loendisse lisatud mitmeid uusi riike Euroopas.

Täpsemalt, Echo kõlarite kasutajad sisse Saksa keelessisse Hispaania keelessisse Prantsuse keeles edasi ja edasi Itaalia saavad oma Apple Musicu tellimust nautida Alexa kaudu, mida jagas MacRumors.

Lisaks toele on Amazon Alexa rakenduse kaudu võimalik seada Apple Music Echo kõlarite vaikemuusikuteenuseks, seega pole vaja seadet iga kord, kui peate esitama laulu või esitusloend Lisaks nendele riikidele on Alexa tugi saadaval ka Austraalias, USA-s, Iirimaal, Jaapanis, Uus-Meremaal ja Ühendkuningriigis.

Patendiprotsess

Kuna see kõik pole vaid huvi, on Apple Musicust saanud uue kohtuasja eesmärk väidetava patendiõiguse rikkumise kohta, mis on seotud helifailide jagatud võrgus saatmise meetodiga, nagu teatas AppleInsider.

Kes süüdistab hiiglaslikku Cupertinot sellise intellektuaalse omandi rikkumises Postimeedia võrk, Kanadas asuv meediakonglomeraat. Kohtuasja kohaselt tegutseb Postmedia selle patendi väidetava looja, arendaja Alan Bartholomewi nimel, et välja mõista ja hüvitada talle summa, mis tuleb tehnoloogia kasutamise eest maksta.

Postmedia maine legaalsel areenil pole aga kõige parem; 2016. aastal esitas ettevõte sarnase kohtuasja Spotify ja iHeartMedia vastu ning mõlemal juhul polnud Kanada ettevõtte väited jätkusuutlikud.

Apple'i vastu algatatud kohtuasjas otsis Postmedia kahju (täpsustamata), autoritasu koos intresside ja kohtukulude hüvitamisega. Ma ei kommenteeri praegu seda protsessi.