Porteños, naeratus: Argentina peab 2018. aastal võitma oma esimese ametliku Apple'i poe

Porteños, naeratus: Argentina peab 2018. aastal võitma oma esimese ametliku Apple'i poe

Buenos Aires kindlasti üks elegantsemaid kohti maailmas, kuid meie, kindla puuviljaettevõtte austajate seas on midagi, mis Argentina pealinna võlu täiendaks. Ma ütlen, et vastavalt teabe saamisele Gizmodo Espaol, meie porteosõber võidab esimene ametlik Apple'i pood Argentinas järgmine aasta.

Apple'i jaemĂĽĂĽgikauplused Hiinas

Pole veel teada, kus Buenos Aireses uus pood asub, kuigi pole raske ette kujutada õuna, mis paistab ühes värvilises majas San Telmos või õitsvatel Recoleta tänavatel või, tõenäoliselt, keset turismi ja gastronoomiat ( ehkki ilma sama isiksuseta) Puerto Madero.

Mõni kuu pärast kuulujutte tekkisid kuulujutud, et Mauricio Macri valitsus vähendab imporditud elektroonikakaupadelt viivitamatult 35% -list maksu, püüdes normaliseerida riigis tehnoloogiakaupade hinda, mis seni oli sageli isegi kallim kui maal. Brasiilia ettevõte. Sama raporti kohaselt peab Apple endiselt läbirääkimisi oma kaupluste avamiseks Guadalajaras ja Monterreys, mõlemad Mehhikos, lisaks Peruu Santiago de Chilele ja Limale, ehkki see on plaan, mis on Argentiina projektist kaugemal.

Muide, on tore näha, kuidas Tim Cook ja tema klass pööravad meie Ladina-Ameerika naabritele head tähelepanu. Sellegipoolest ei saa ma lõpetada küsimist: kuidas on lood Brasiilia järgmiste poodidega, jah, sõbrad?

(ots "meilt" Craig Federighi)