IGRE

Portugal ei kuulu enam nende 10 riigi hulka, kus on vähem pahavara

Portugal ei ole enam kümne riigi seas, kus on kõige vähem pahavaraga nakatunud arvuteid, teatas Panda Security täna meediale saadetud avalduses.

Arvutiturvafirmade analĂĽĂĽsi kohaselt on meie riigis – mis oli kolm kuud varem pahavara poolt kõige vähem mõjutatud kĂĽmne parema hulgas – nakatumise määr Prantsusmaal ja Jaapanis – 27,56% nakatunud arvutitest. Maailma keskmine on 31,63%.

Kokkuvõte on osa PandaLabsi viimasest kvartali pahavaratõrje aruandest, millest selgus, et selle aasta teises kvartalis loodi enam kui kuus miljonit uut pahavara näidist, see näitaja “järgib selle aasta esimeses kvartalis täheldatud trendi”, märgivad eksperdid.

Seda Troojalased (tuntud ka kui Trooja hobused või Trooja hobused) esindavad jätkuvalt enamikku uutest ohtudest, moodustades 78,9% kogu tuvastatud pahavarast. Sellele järgneb uss (10,78%) ja traditsioonilised viirused (7,44%). Nuhkvara / reklaamvara kategooria on viimane, 2,69%.

Troojalane tagab juhtpositsiooni, võttes arvesse ka igat tĂĽĂĽpi pahavara põhjustatud nakkuste protsenti, millele järgnevad viirused ja ussid – mis kĂĽll moodustavad 11% kogu loodud pahavarast, kuid põhjustavad ainult 6,69% ​​nakkustest.

Baru on esmakordselt Lõuna-Koreasse kuuluvate enim nakatunud riikide tabeli liider, kus pahavara arvuga arvutite osakaal ulatus 57,3% -ni – kasv eelmise kvartaliga võrreldes ligi 3% ja umbes 25 protsendipunkti rohkem kui maailma keskmine. Teisele kohale langes Hiina 51,94% -ga, järgnesid Taiwan ja Boliivia, kes pääsesid esikĂĽmnesse otse neljandaks, märgib Panda Security.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH