IGRE

Portugal on Internetile juurdepääsu osas järjest kiirem

Interneti-ühenduse keskmine kiirus Portugalis selle aasta esimese kolme kuuga kasvas eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 8,3%, olles 5,4 Mbps, selgub Akamai täna avaldatud Interneti-ühenduse kvartaliaruandest.

Aruanne sisaldab teavet ühenduse keskmise ja maksimaalse kiiruse, liiklusrünnakute, Interneti leviku, lairiba- ja mobiilse lairiba kasutuselevõtu ning ülemaailmse juurdepääsu suundumuste kohta, mis paljastavad tasakaalustamatust põhja- ja lõunapoolsete riikide vahel. selle parameetri kohta lõunasse.

Portugali turu osas ilmnes aruandes ka keskmise tippkiiruse tõus 28,2 Mbps-ni (10% suurem kui 2011. aasta esimesel kolmel kuul), mis lisas andmeid lairiba kasutuselevõtu kohta: 6,8% kõnedest olid juba üle 10Mbps ja 61 % üle 4 Mbps.

Akamai mainis ka, et turvalisuse mõttes oli Portugal 2012. aasta esimese kvartali jooksul 0,2% kogu maailmas registreeritud arvutite vastu suunatud rünnakute sihtmärgiks ja selle perioodi lõpus oli 3 022 278 ainulaadset IP-d.

Kogu maailmas on Akamai aruande peamised esiletõstetud ühenduse kiirus, turvalisus ja Interneti levik 238 riigis ja territooriumil. Näiteks avastati sel perioodil rohkem kui 666 miljonit unikaalset IP-aadressi, mis vastab 6-protsendilisele kasvule võrreldes 2011. aasta viimase kvartaliga ja 14-protsendilisele kasvule eelmise aasta sama perioodi suhtes.

Turvalisus on üks punktidest, kus Akamai toob välja mitu näitajat, alates arvutivõrkude vastu suunatud suurimate rünnakute päritoluriigist ja piirkonnast. Aasia / Vaikse ookeani piirkond on vastutav 42 protsendi eest nendest rünnakutest, samal ajal kui Euroopa moodustab 35% ja kogu Ameerika manner 21%.

Analüüsides peamisi arvutivõrkude rünnakute allikaid, jõudis Akamai järeldusele, et Hiina on riik, kus täheldatud liiklus on kõige suurem (16%), järgnevad Ameerika Ühendriigid (11%) ja Venemaa (7%).

Lõpuks, seoses Interneti-ühenduse maksimaalse kiirusega, märkis Akamai, et keskmise ühenduse kiirus on suurenenud 125 riigis ja ainult 10 riigis on selle kiiruse aeglustumine. Arvestades kõigi käesoleva aruandega hõlmatud riikide asümmeetriat, oli keskmine Interneti-ühenduse kiirus 2012. aasta esimesel kolmel kuul vaid 2,6 Mbps.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH