Portugal Outsourcing investeerib jätkuvalt lähikeskmisvõimalustesse

Portugali on tunnistatud ĂĽheks parimaks läheduse sihtkohaks – allhanked Ranna lähedal, kuid Portugali sisseostuĂĽhing soovib tugevdada selle riigi mainet ja meelitada sellesse sektorisse rohkem välisinvesteeringuid. Ideed tugevdati täna hommikul ĂĽhingu aastakonverentsil, kus avaldati uus uuring riigi konkurentsipositsiooni kohta.

“Meie riik peab olema järjekindel [na promoção do setor]. See on valdkond, kus kahtlust ei andestata, ”rõhutas ĂĽhenduse juhtkonna liige Carlos Lourenço. Ehkki Portugalil on olemas infrastruktuur ja tingimused, mis seavad selle selles valdkonnas kõige konkurentsivõimelisemate hulka, peab liit järjekindlalt arutama allhanke, meetmete kehtestamise ja koostööga seotud panuseid, väidab ta.

See töö hõlmas ka riiklikke ja riiklikke ettevõtteid allhangete osas, meenutas RogĂ©rio Carapuça. “Välismaale mĂĽĂĽmiseks peame tooma sisemise näite,” ĂĽtles ta.

Novabase direktor ja Portugali allhangete assotsiatsiooni juhatuse liige tutvustas Portugali konkurentsipositsiooni uuringu neljanda väljaande tulemusi, näidates, et viimase aasta jooksul oli mitu valdkonda, kus riik oli konkurentsivõimet kaotamas, ehkki muud näitajad on paranenud. .

Võrreldes 9 riigiga, mis hõlmab idariike, aga ka Ühendkuningriiki, Iirimaad ja Hollandit, kaotas Portugal majanduskasvu valdkonnas kaks positsiooni, mis on nüüd küll viimasel positsioonil, kuid on äritegevuse hõlbustamisega seotud näitajate osas paranenud, ronides oma kohale. kolmandaks hoiab see ka infrastruktuuris head edetabelit.

Oskuste osas on positiivseid näitajaid ka noorte akadeemiliste kvalifikatsioonide arenguga ning positiivselt kaaluvad ka tööalaste regulatsioonide paindlikkus ning inimressursside kättesaadavus.

„Portugali ettevõtted on rohkem keskendunud välisturgudele ja need, kes selle kriisi ĂĽle elavad, tegid selle reisi. Ja tulemused näitavad, “ĂĽtles RogĂ©rio Carapuça lõpetuseks. Siiski ei jäta see parendamise võimalusi näitamata, nimelt vajaduses järele jõuda avaliku halduse tõhususe suurendamisel ja ettevõtte tulumaksukoormuse vähendamisel.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees