Portugal peab “digitaliseerimist” pidama riiklikuks eesmärgiks

Tsunami, riiklik vajadus ja kujundus. Nii arvab CIP – Confederação Empresarial de Portugal loodud digitaalse majanduse strateegilise nõukogu president Pedro Duarte, et Portugal peab majanduse digitaliseerimisega silmitsi seisma.

Seetõttu kaitses ametnik vastavalt sellele, mida Conversa Capitali programm Antena 1-st nimetas RTP-ks, selle piirkonna reĹľiimipaktiks, eesmärgiga muuta Portugal digitaalsest vaatenurgast esimese liiga riigiks. “

Jornal de Negóciosest pärit Rosário Lira ja Alexandra Machado tehtud intervjuu ajal lisas Pedro Duarte, et riigi jaoks on vaja strateegilist visiooni ja lõpetada ainult päevadesse vaatamine, ähvardades riigipoolse karistusega. globaalne.

Ăśhekordseid investeeringuid, nagu Google, ega spetsiaalseid algatusi, nagu Veebitippkohtumine, ei tule, ĂĽtles ta, tunnistades, et on kĂĽll ĂĽhekordseid õnnestumisi, kuid “pole strateegiat, pole ĂĽldist liikumist”.

Pedro Duarte ütles ka, et digitaalse majanduse mõju tööturule on märkimisväärne ja seetõttu leiab ta, et praegu pole mõtet muuta tööseadusi ega teha konkreetseid muudatusi.