Portugal Telecom demonstreerib Web Summitil, et 4.5G töötab peaaegu reaalses keskkonnas

“Meil on ainulaadne ja peaaegu ajalooline hetk,” ĂĽtles Portugal Telecomi juhtivdirektor Alexandre Fonseca veebitippkohtumisel peetud ettekande ajal, näidates samal ajal Portugal Telecomi mobiilsidevõrgus ja kommertstelefoniga kiirust 375 Gbps sekundis, kuid mis kõige tähtsam. gamma.

Ettevõtte stendil, paviljonis 2, on PT-l kaks stsenaariumi, mis põhinevad 4,5 G-l: peaaegu reaalne, mille maksimaalne kiirus on kuni 400 Mbps, ja teine ​​suurema kiirusega ja selline, mis võib jõuda 1,7 Gbps-ni, mida on võimalik saavutada kõige kiiremini järgmisel aastal “kui tingimused on olemas”, selgitab Alexandre Fonseca.

Hea uudis on see, et 400 Mbps kiirus võib olla “peatselt tulemas”, selgitas Portugal Telecomi CTO, öeldes, et see on kaubanduslik kĂĽsimus ja see võib lähinädalatel laieneda sõltuvalt tururaamistikust, võib-olla jõuludeni.

PTK selgitas TeK-le, et on olemas 4 või 5 kõrgekvaliteedilist nutitelefoni, mis juba toetavad 4,5 G, kuid keeldusid mainimast marki ja mudelit, kuid pidage meeles, et praegused kommertspaketid piiravad kiirust 150 Mbps-ni, vähemalt, et see peaks olema kaubanduslik.

Alexandre Fonseca tagab ka, et see kogemus kontrollimatus avalikus keskkonnas on maailmas teerajaja ja partnerluse tulemus Huawei, aga ka mobiilsidevõrkudes tehtud innovatsiooni ja investeerimisoperaatorite tulemus.

Ja see demonstratsioon on vaid vahepealne samm 5G teel. “Oleme 5G jaoks valmis, kuid kuni 5G on elu,” selgitab Alexandre Fonseca. Seejärel selgitas PT CTO ajakirjanikele, kes olid juba ettekande kõrval, et tehniliselt on nõue alustada 2020. aastaks viiendast põlvkonnast, kuid Euroopa ametiasutused ja reguleerivad asutused peavad „mõistma investeerimise vajalikkust ja ärge unustage, et investeerime 4G, mis tuleb monetiseerida “.

Anacomi avalikud konsultatsioonid käivad praegu 3,5 GHz spektri osas, mis on vajalik PT näitusel näidatud kiiruse edendamiseks.

Need tehnilised probleemid on uudised. “Wi-Fi tippvõrgu tipp”

Pärast Paddy Cosgrave “tehnilist riket” (kes üritas Portugalis ja rahvusvaheliselt uudiseid kogunud veebitippkohtumise avamisel end ära elatada), ei tulnud WiFi üle kaebusi. Ole positiivne üritusel, kus on üle 50 000 inimese, kellest igaühel on vähemalt kaks seadet alati ühendatud ja mis laadivad üles fotosid, videoid ja ajakohastavad püsivalt internetiteenuseid.

Aga mis juhtus eile? See hetk on andnud õiguse selgitamiseks ja ametlikuks keeldumiseks, organisatsioon kinnitab, et Paddy Cosgrave kasutab rändluses oma mobiilsidevõrku (Vodafone) ja et ta ei saa ribalaiust soovitud otseülekande tegemiseks Facebookis, kuid Vodafone on ta tagasi lükanud. .

Avalduses ĂĽtles operaator juba, et rikke ajal ei kasutanud Paddy oma võrku, vaid ĂĽrituse toimumiskohas kasutati Wi-Fi-ĂĽhendust. „Nagu teada, pole Vodafone operaator, kes vastutab Veebitippkohtumise suhtluse tagamise eest. Seetõttu ei saa WiFi-ĂĽhenduse ajal tekkivatest tehnilistest probleemidest mitte mingil juhul Vodafone’ile teatada, ”seisis avalduses, kuhu operaator praeguse video lisas.

Ajakirjanike poolt kĂĽsitletud Alexandre Fonseca (Portugal Telecom) tõi välja, et ettevõte on juba 4 kuud töötanud veebitippkohtumise jaoks WiFi-võrgu loomise nimel ja et “tulemused ĂĽletasid ootusi”. “Igal kasutajal on kiirus 30 Mbps ning jagatakse tuhandeid fotosid ja videoid,” lisas ta, soovimata eile juhtunut täpsustada.

Jälgige kõiki TeKiga toimunud tippkohtumise uudiseid ja vaadake ka TeK meeskonna tehtud fotosid Lissaboni Meo Arena ja Fil otseülekandes.