Portugali e-raamatud jõuavad 170 riiki

Portugali e-raamatud jõuavad 170 riiki

Viriato teenus võimaldab Portugali kirjastajatel müüa raamatuid e-raamatu vormis peamistel levitamisplatvormidel kogu maailmas. Portugali ettevõtte Marka ja Euroopa turustaja EUEBOOKS partnerlus toob riiklikku tööd enam kui 170 riiki.

Juurdepääsuga Viriatole on digitaalsed raamatud saadaval nii ülemaailmsetes e-raamatute kogujades nagu Ingram või Gardners, kui ka mõnes suuremas veebipoes, nagu Amazon, Apple ja Barnes & Noble.

Marka ja EUEBOOKS koostöös esitletud lahendus võimaldab riiklike kirjastajate jaoks suuremat vaatajaskonda ilma jaemüüjate ja levitajatega seotud kulutusteta.

MĂĽĂĽ raamatuid viie minutiga

Samal üksusel on teine ​​projekt nimega Astrolábio, mis võimaldab autonoomselt loodud teoste turustamist, olgu see siis raamatute, esseede või teadusartiklite vormis, ja mis ei tähenda investeeringut digitaalsete õiguste haldamise (DRM) serverisse.

Adobe sisuserveritel põhinev DRM Astrolabe võimaldab kirjastajatel avaldatud tekstiga seoses määrata kolm kasutusfaktorit: kasutusaeg, prinditud lehtede arv ja kopeeritavate lehtede arv. Kogu teenuse haldamine toimub Interneti kaudu brauseri abil.

Astrolabelisse saadetud failid peavad olema PDF- või ePUB-vormingus ja olema EUEBOOKS platvormil kättesaadavad kolme kuni viie minuti jooksul, ütles Marka pressiteates.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi