contador gratis Saltar al contenido

Portugali ettevõtte OutSystems tehnoloogiat õpetatakse enam kui 60 ülikoolis üle maailma

Portugali ettevõtte OutSystems tehnoloogiat õpetatakse enam kui 60 ülikoolis üle maailma

Madala koodiga OutSystemsi õpetatakse kogu maailmas 66 ülikoolis, neist 13 Portugalis. Need väärtused tähendavad, et viimase aasta jooksul käis riiklikus tehnoloogiaettevõttes OutSystems kogu maailmas tunde õppimas ligi neli tuhat õpilast, riigis üle tuhande. Samuti plaanib tehnoloogia selle aasta lõpuks ülikoolidega protokolli kahekordistada.

Pärast rahvusvahelise koolitamist, et koolitada Low-Code Schooliga rohkem OutSystemsi tehnoloogia spetsialiste, teatas Technology ka, et eelmisel aastal võetakse tööle 350 õpilast, peamiselt Portugalis ja Hollandis. Avalduses selgitas ettevõte, et andmed pärinevad haridusprogrammist, mille ettevõte lõi partneri toel.

See projekt võimaldab pakkuda madala koodiga platvormi tasuta litsentsi kogu maailma ülikoolidele, kes soovivad seda kasutada hariduslikel eesmärkidel. OutSystems aitab õpetajaid ette valmistada, pakub koolitusmaterjale, tehnilist tuge integreerimise ajal ja tasuta juurdepääsu erinevatele assotsieerunud taseme sertifikaatidele.

Enamik ülikoole, kus OutSystemsi õpetatakse, asuvad Euroopas. Ettevõte viitab aga “mitmele protokollile”, mis on sõlmitud teiste maailma piirkondade, näiteks Ameerika Ühendriikide, India, Tai, Singapuri ja Austraalia ülikoolidega. Viimase paari kuu jooksul on allkirjastatud 22 protokolli.

OutSystemsi toodete asepresident Gonçalo Gaiolas rõhutas avalduses OutSystemsi kohaloleku tähtsust ülikoolis. “See tähendab, et akadeemia tunnistab OutSystemsi praegust kasvu maailmaturu tulevikuna ja madala koodiga tehnoloogia suurt potentsiaali uute talentide moodustamisel, kes integreerivad tööturu väga kiiresti,” ütles ta.

Arvud pärinevad pärast seda, kui tehnoloogia ühendas mai alguses jõud PwC ja Cognite platvormidega, et muuta digitaalseid ressursse kiiremini tootmise, energia ja kommunaalteenuste valdkonnas. Varem ja pandeemia keskel otsustas ettevõte käivitada kaks veebikogumikku Low-Code Schooli, üks Portugalist alates 26. maist kuni 5. juunini.