RAÄŚUNALNIK

Portugali ettevõtted loobuvad üha enam pilvest

2013. aasta turuandmetega tutvumine, mis on endiselt esialgne, näitab ka seda, et küsitletud ettevõtete arv, mis ütles, et neil pole kavas lühikese ja keskmise tähtajaga tehnoloogiat kasutusele võtta, on vähenenud eelmises uuringus registreeritud 35% -lt 20% -le.

Eelmise analüüsi põhjal tehtud järeldused näitavad, et pilvandmetöötlus on organisatsioonide globaalse strateegia lahutamatu osa vaid umbes 10% -l küsitletud ligi 5000 ettevõttest.

Asjaolu, et 20% ettevõtetest investeerib oma kriitiliste süsteemide pilve üleviimisse, võrreldes 2012. aastal avaldatud uuringu 13% vastustega.

Saadaval olevate mudelite seas on hübriid jätkuvalt kõige suurema fännide arvuga Portugali turul (48%), kuid nüüd järgneb sellele privaatpilv (12%) ja alles seejärel avalik pilv (10%). E-posti ja videokonverentsid on Portugalis kõige enam kasutatavad avalikud pilvandmetöötlusteenused.

IDC prognooside kohaselt moodustavad 2016. aastal pilveteenused 3% IT-kulutustest, mille kulud kasvavad 32%, 2012. aastal registreeritud 38 miljonilt eurolt 104 miljoni euroni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH