Portugali hĂĽvesid ĂĽha rahvusvahelisemate aksessuaaridega

Viies vahemikus – kotid, kohvrid, heli-, toite-, lisatarvikud ja sport – on ligi 250 toodet, mille Sonae Groupi ettevõte on kohalike jaemĂĽĂĽjate ja edasimĂĽĂĽjate kaudu viimase aasta jooksul edukalt toonud 10 turule. Nagu ka kohalolek Worteni kauplustes Portugalis ja Hispaanias.

Tootearenduse mure on luua liin, mis sobib nõudluse / turu loomuliku arenguga, ĂĽtles Tiago Gomes TeK-le. “See kehtib suhteliselt uue liikumissuuna kohta, mis on tulnud vastama tarbijate vajadustele, kes hindavad ĂĽha enam tervislikke eluviise,” ĂĽtles Goodise direktor.

See protsess tähendab aasta lõpuni jõudmist ja olemasolevate tootevalikute analüüsimist, et hinnata olemasolevate ja praegu töötavate, hooajaliste ja eksklusiivsete kollektsioonidega toodete, näiteks IFA-s 2015. aastal IFA-l lansseeritud värvikollektsiooni džunglipalaviku uusi või paranenud vajadusi.

“Selleks viisime läbi moesuundade uuringu, mis oli aluseks eksklusiivse mustri väljatöötamisel, mis sisaldas värvikollektsiooni, alates tahvelarvutite kaanest kuni arvuti varrukateni.

Samuti on mureks turule suunatud arenguga kooskõlas olevate toodete omaduste tugevdamine ja ajakohastamine.

Samuti vaadatakse, mida turg eelistab. Näiteks Portugalis on kõige ihaldatumad arvutitarvikud, kuid sellistel turgudel nagu Kreeka, Maroko, India, Iisrael või Rumeenia on kottide ja kohvrite tootekategooria jaoks tohutu tõmme, kuhu kuuluvad arvutid, tahvelarvutid, nutitelefonid ja fototarvikud. , näitab vastutavat isikut.