Portugali kasutajad saavad uue telerakenduse
DODATKI

Portugali kasutajad saavad uue telerakenduse

Vodafone teatas täna Portugali teleteenuse kasutajatele nelja uue interaktiivse rakenduse käivitamisest. PiP (Pilt-pildis), My Zapping, Mitme mängijaga telemängud ja Karaoke on uued omandamised.

Paljude seas toome esile mitme mängijaga telemänge, mis on Vodafone sõnul “esimesed Portugalis, mis võimaldavad teil teiste kasutajatega reaalajas televisioonis mängida”. Telerit vaadates on võimalik kutsuda teisi Vodafone’i teenuse kasutajaid mängima malet, kabet või 4 in Line, mis kirjeldab operaatorit.

Ka meelelahutusel on saadaval ka karaoke rakendus, mis pakub juurdepääsu enam kui 600 loo kataloogile.

Kaks uut uudsust on vahendid, mis on loodud teleteenuste kasutamise kogemuse parandamiseks.

PiP “võimaldab vaadata korraga kahte telekanalit”, vaheldumisi igal ajal peaakna ja teisese akna vahel. Funktsionaalsusele pääseb ligi “otse puldi kollase nupu kaudu”, mis võimaldab näiteks jätkata ĂĽhe kanali vaatamist ja juhtida programmide käivitamist teisel kanalil, selgitas ettevõte pressiteates.

Seevastu My Zapping esitleb ennast assistendina, kes teeb kasutajale programmi soovitusi, soovitades neid, keda ta tavaliselt sel ajal näeb. See võimaldab teil pääseda juurde ka kategooriate kaupa järjestatud nimekirja kõige vaadatud programmidest.

Uudised kuulutatakse nüüd välja järgides suundumust suurendada teleri kui meelelahutuskeskuse pakkumiste ulatust traditsiooniliste telekanalite kõrval, mida mitmed kaubamärgid on kinnitanud.

Katseid pakkuda teleritele rohkem rakendusi ja funktsioone, kasutades ĂĽhendusi, on Interneti kaudu registreeritud nii teenusepakkujate – mille peamine näide on Meo – kui ka teleritootjate hulgas, näiteks selliste näidete puhul LG, Toshiba või Sony. Ăśks sellele segmendile pĂĽhendunum on Samsung, mis eelmisel nädalal tõi kokku kuus uut rakendust, mis lisati platvormile, mis esitles oma nutitelereid.

Populaarse Angry Birdsi tiitli kättesaadavus teleris esitamiseks on üks põnevamaid uudiseid, mis on osa uuest rakenduste komplektist 2012. aastaks, aastaks Samsung loodab tabada 20 miljonit. allalaadimised jaanuaris televisioonitaotlused, selgus CES-is toimunud konverentsil.

Rakendused Bravo, M-Go (Techicnicolorilt), The Daily ja I Love the 80’s Trivia (VH1-st) on ĂĽlejäänud osa hiljuti turule tulnud pakist, et integreerida kataloog, milles on juba ĂĽle 1400 lahenduse. Ettevõtte andmete kohaselt on rakenduste pood päevas keskmiselt 50 tuhat allalaadimisedmaailmas on verstapost 10 miljonit rakendus peksmise lõpetas 2011. aasta oktoobris.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes