Portugali keelel on Google’i raamatukogust andmete salvestamiseks kuni 20 tundi

Google Reader suletakse ametlikult juuli esimesel päeval, kuid Ameerika tehnoloogiaettevõte otsustas anda kasutajatele veel kaks nädalat, et nad saaksid Google’i kontodega seotud andmeid salvestada. Tähtaeg lõpeb täna, 15. juulil 20.00.

Pärast seda kuupäeva ja kellaaega kustutatakse kõik andmed jäädavalt, see tähendab, et neid ei saa enam kunagi taastada.

Lugejate andmete säilitamisest huvitatud lugejad peaksid kasutama teenust Google Takeout, mis on spetsialiseerunud andmete hankimisele Google’i tööriistadest. Seejärel valige lihtsalt Reader, looge fail ja laadige loodav .zip-fail alla:

Lugeja
Lugeja

Google’i raamatukogu lehe vasakul kĂĽljel soovib Põhja-Ameerika tehnoloogia näidata, et andmete taastamine on tulevikus täiesti võimatu. Failiteave sisaldab kontaktide ja veebisaitide loendeid, mida kasutaja on jälginud, tema loodud märkmeid ja hilisemaks lugemiseks salvestatud lehti.

Google Reader on töötanud alates 2005. aastast ja kuigi otsingumootorite hiiglane tunnistab, et teenusel on lojaalne kasutajaskond, on selle kasutusmäär märkimisväärselt vähenenud ja seetõttu lisati see ühele allkirja kevadpuhastusele. tehnoloogia.

Kui te pole valinud uue voo ja RSS-lugeja teenust, võite alati minna TeK Storefrontisse, kus soovitatakse Google Readerile mõnda alternatiivi.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi