Portugali kirik panustab liitreaalsusega ekskursioonidele

PT Edigmast saab lõpeb sel aastal ja selle eesmärk on tagada külastajatele dünaamiline ja uuenduslik kogemus, määratledes uuesti mälestusmärkide külastamise ja külastamise viisi.

Rakenduse kaudu on võimalik juurde pääseda piirkonna virtuaalsele barokijuhendile, planeerida külastusi, saada rohkem teada barokkiajastu sotsiaalsest ja ajaloolisest kontekstist ning tutvuda sellele kunstilisele stiilile viitavate monumentidega.

Samuti saavad külastajad otse monumendi sissepääsu juures valida, kas kasutada liitreaalsuse prille või tahvelarvutit, et pääseda juurde interaktiivsele sisule, näiteks õpetustele, animatsioonidele, heli- ja tekstijuhistele, videotele ja muule teabele.

Üle 978 tuhande euro suuruse eelarvega arvestab tõlkekeskuse rehabilitatsiooni- ja ümberkvalifitseerimisprojekt, et FEDERi toetus ületab 2020. aasta Põhja programmi kaudu 831 tuhat eurot.

Edigma on ka ettevõte, mis vastutab Mar Shopping Algarve juurdepääsu- ja ringlusalade, vannitubade ja toidukeskuste muutmise interaktiivseteks ruumideks, kus on suurte digitaalsete siltidega ekraanid ja kolm üle 20m2 suurust LED-paneeli, mis reageerivad inimeste liikumisele.