Portugali pilvearvelduse lahendus on kahe aasta jooksul kaubelnud enam kui miljardi euroga

Primavera BBS käivitas kaks aastat tagasi veebiarveldus- ja haldustarkvara Jasmin – lahenduse, mis on saanud palju toetust ettevõtjatelt ja väikeettevõtete juhtidelt. Tõde on see, et ettevõtte andmetel vastutab tarkvara juba ĂĽle miljardi maksuameti kinnitatud enam kui 90 tuhande igakuise arve eest pärast tehingute genereerimist suurusjärgus miljard eurot.

Ettevõte selgitab, et pilvlahenduste vastavusmeetmed on alates Jasmini turule toomisest kasvanud, kus on üle 7000 kasutaja. Grupo Primavera BBSi turundusdirektor Idalina Sousa ütles SAPO TEK-ile antud intervjuus, et Jasmini sihtmärgiks olevas väikeses turusegmendis moodustab kasutajate arv juba 20% kogu ettevõtte klientidest.

“Pilv on lõplikult vallutanud nooremate juhtide eelistused ja on järk-järgult võitmas ka põlvkonna usaldust, mis pole digiajastul ĂĽles kasvanud,” rõhutas juht. Ta mainis ka seda, et Jasmini edu taga ei olnud mitte ainult see, et see oli pilves, vaid ka see, et tänapäevased juhid soovisid sĂĽsteemi, mis lisaks neile, et kõikjal tasusid laadida, aitas neil äri teha ja tulemusi ette näha. Need funktsioonid on tagatud tehisintellekti ja masinõppemehhanismide kaudu, mis võimaldavad arvutada ettevõtte juhtimist soodustavaid ennustavaid teadmisi.