Portugali spordi- ja noorsooinstituut esitas täna oma kodus aktiivse tegevuse jätkamise saidi
BLOG

Portugali spordi- ja noorsooinstituut esitas täna oma kodus aktiivse tegevuse jätkamise saidi

Olenemata maja suurusest, aiaga või ilma, peab koronaviirus isoleerimise ajal jääma füüsiliselt aktiivseks. Mõnikord puuduvad näpunäited ja ideed, kuidas teha aktiivseid ja lõbusaid ülesandeid koos kõige noorematega. Sellega seoses jätavad Portugali spordi- ja noorsooinstituut (IPDJ) ja haridusministeerium sotsiaalvõrgustikes ja nende veebisaitidel soovitusi ja sisu teemadeks moto #serativoemcasa.

Kampaania langes kokku IPDJ veebisaidi värskendusega eelmise nädala lõpus, tutvustades teavet viisil, mis oli juurdepääsetavam, intuitiivsem ja interaktiivsem. Portaalist Beactive Portugal leiate ka erinevaid videoid koos treeningunippidega, mida vanemad ja lapsed saavad mängides teha, näiteks kasutades koduse spordi harrastamiseks abivahendina elutoa tooli või diivanit.

Tänane veebisait

IPDJ koolituse ettepanek on jaotatud vanuserühmade kaupa, 0–5-aastased, 6–17, 18–64-aastased ja üle 65-aastased. Video on jagatud ka kaheks vaatajaskonnaks: noortele ja lastele ning teine ​​täiskasvanutele ja vanematele, olenemata sellest, kas nad on aktiivsed või on neil mingisugused piirid, teemadega, mille soovitab Lissaboni ülikooli inimmotivatsiooni teaduskond.

Peresid julgustatakse tootma ja jagama soovituste loendi põhjal oma videoid, et julgustada teisi kolima.

Samuti on haridusministeerium toetanud eraldi läbiviidavates tegevustes kehalise kasvatuse õpetajaid ressurssidega, mis on loodud FitEscola veebisaidil kaugõppe raamidesse. Õpetajad ja õpilased leiavad tervise, heaolu ja heaolu teemadel muu hulgas materjali, mis on seotud sobivuse, kehalise aktiivsuse, istuva käitumisega, hüdratsiooni tähtsusega, toitumishooldusega.