Portugali tehnoloogia demonstreerib Iisraelis innovatsiooni

Kuni 1. novembrini viibib Iisraelis 11 Portugali tehnoloogiaettevõtte missioon, mille eesmärk on leida ekspordivõimalusi energia- ja innovatsioonisektoris.

Missiooniga kaasneb ettevõtluse, konkurentsivõime ja innovatsiooni riigisekretäri Carlos Oliveira ametlik visiit Iisraeli ning see viiakse ellu projekti “Portugal: uuenduslikud energialahendused” raames, mida edendavad energiaagentuur (ADENE) ja EnergyIN – konkurentsivõime ja tehnoloogia keskus Energi, AICEPi koostöös.

Kohalolevad Portugali ettevõtted – CEIIA, EDP Inovação, Enercoutim, Gatewit, Globaltronic, IKS, Inocrowd, Magnum Cap, Martifer Solar, PEA ja TimWe – kĂĽlastavad innovatsiooniga seotud projekte ja organisatsioone sellistes valdkondades nagu laineenergia, elektriline liikuvus ja tehnoloogia “Tipptasemel” – öeldi majandus- ja tööjõuministeeriumi avalduses – ning Iisraeli ettevõtete ja institutsioonidega kavandati kahepoolseid kohtumisi.

Majandusministeeriumi samas avalduses rõhutatakse selle visiidi olulisust energeetika ja innovatsiooni valdkonnas tegutsevatele Portugali ettevõtetele, kuna Iisraeli ametivõimud ise edendavad kohalike ettevõtete koostööd välismaiste üksustega, edendades „teabe edastamist olemasolevates tehnoloogiavaldkondades, uute tehnoloogiate väljatöötamist. ja uute turgude uurimine ”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi