Portugali tehnoloogiaettevõttel Probe.ly on tasuta plaan kaitsta VKEsid

Tehnoloogilised lahendused toimib veebirakenduste uurimisena, tuvastab haavatavusi või turbeprobleeme, mis pärast parandamist takistaksid volitamata juurdepääsu tundliku teabe muutmiseks, hävitamiseks või avalikustamiseks.

Võttes siiski arvesse väikeettevõtete sageli kannatavaid turvarikkumisi ja turvalisuse kättesaadavuse demokratiseerimiseks, Probe.ly nüüd on teil tasuta plaan.

“Me näeme, et turvalisus on tagaplaanil, eriti väikeettevõtetes, madala eelarve ja piiratud ressursside tõttu. Paljud ettevõtted pole oma veebirakenduste kaitsmiseks põhitõdesid teinud ja me tahame aidata neil seda muuta, ”selgitas Probe.ly asutaja ja tegevjuht Nuno Loureiro avalduses.

Selle pakkumise kaudu saavad ettevõtted tuvastada turvanõrkused või -probleemid, näiteks SSL / TLS-probleemid, HTTP-protokolli turbepäised ja küpsiste atribuudid.

See võimaldab ka skannimisi käivitada API kaudu ja salvestada nende ajalugu, et nad saaksid aja jooksul edusamme kaardistada.

Probe.ly on ettevõtluse kiirendamise programmi võitja Lissaboni väljakutse sĂĽgis ’16, pärast 75 tuhande euro suuruse auhinna võitmist ja oli ĂĽks 66-st käivitamine kes võitis 2016. aastal võistluse Road2WebSummit. 2017. aastal käivitatud sellel idufirmal on kliente juba kuues riigis.