Portugali unistuste raamatud jõudsid kolmele rahvusvahelisele turule

Ettevõtte laiendamiseks rahvusvahelistele turgudele visandab Dreambooks strateegia edasiliikumiseks kolmel uuel turul: Prantsusmaal, Suurbritannias ja Brasiilias. Esimene panus on novembris Prantsusmaa turul ja eesmärk on järgmise aasta lõpuks saavutada müügimahu 50% -line kasv.

Ettevõte, mis toodab oma veebisaidil tellitud digitaalseid albumeid, kingitusi ja isikupärastatud kaunistustooteid, on olnud Hispaania turul alates 2004. aastast teistes valdkondades, kuid loob nĂĽĂĽd riikide strateegiatele vastavaid lehti, mis toetavad riigis kasutatavaid strateegiaid. uus. tarkvara: professionaalsete esteetiliste tulemustega veebirakendus ‘Dreambooks Editor’ digitaalsete albumite loomiseks.

Marco de Canavesesi peakontoriga ettevõte säilitab tootmist Portugalis, kuid uurib uusi liine. „Valisime novembris Prantsusmaa turul edasipääsu mitte ainult selle tõttu, et praegu on riiki emigreerivaid Portugali kliente, kes juba teavad meie tooteid, vaid ka seetõttu, et see on üks Lääne-Euroopa turge, kus tarbitakse kõige rohkem digitaalseid fotoalbumeid. “, Selgitab Diogo Teixeira, LFM Grupi turundusdirektor.

Suurbritannia jätkab aasta lõpuni ja seejärel Brasiilia, kus virtuaalne installatsioon on kavandatud 2013. aasta esimesele kvartalile. „Mõistame, et Brasiilia ühiskonna sotsiaalseid ja kultuurilisi omadusi arvestades muretsevad inimesed palju piltide ja fotograafia, keele lihtsuse ja asjaolu, et see on kasvav majandus, on meie valikul määravaks teguriks, ”ütles sama ametnik.

Uutele turgudele laienemisega kavatseb ettevõte järgmisel aastal oma käivet suurendada 50%, kuid 2015. aastal tunnistasid Dreambooks tagamaks, et ELi turg omaks ettevõtte käibemahus 80%.

2011. aastal oli ettevõtte käive 1,3 miljonit eurot ja tänavu peaks see ulatuma 1,6 miljonini. Esitatud andmete kohaselt tagab Dreambooks Portugalis 75% -lise turuosa.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi