Portugalis Lime tõukerattaga reisimine ületab miljoni piiri

Lime arvud viitavad kaugusele, mis on piisav, et toimetada riiki ligi 1200 pööret teenuses, mis võimaldaks tal vältida atmosfääri heidet 4138 tonni süsinikdioksiidi. Läbitud kilomeetrid säästavad ka enam kui 320 tuhat liitrit bensiini.

Pidades jätkusuutlikkust ettevõtte põhisambana, leidis Lime’i laienemisdirektor LuĂ­s Pinto oma avalduses, et see tulemus “näitab ĂĽht põhjust, miks Lissaboni peetakse Lime jaoks ĂĽheks parimaks turuks kogu maailmas”. Kahe kuuga võitis ettevõte enam kui 53 tuhat kasutajat, toona sisenes ainuĂĽksi Lissabonis päevas ĂĽle 350 tuhande auto.

Rohkem kui 70 turul turule lastud Portugalis on Lime saadaval Lissaboni linnas, kus see pakub rohkem kui 100 leviala. Viimati lõpetas ettevõte, mis alustas oma teenuseid märtsis Coimbra linnaosas, augustis. Sellest hoolimata hõlmavad nüüd avaldatud andmed kõiki riiklikul tasandil tehtud reise.

Ülemaailmselt on alates esimese elektrilise jalgratta turule toomisest 2017. aasta juunis Lime tõukeratastega tehtud üle 65 miljoni reisi.