Portugallased soovisid veebi abil võidelda häkkerirünnakute vastu

Portugali ettevõte Integrity käivitas häkkerirünnakute vastu turbelahenduse, mida veeb soovib kasutada, et pakkuda teenuseid organisatsioonidele üle kogu maailma, alates ettevõtte operatsioonikeskusest Lissabonis.

Nimetusega Keep It Secure 24 nimetatakse seda uut pakkumist pideva turvateenusena, mis võimaldab tal teada saada ja jätkata organisatsiooni andmete haavatavuste ja riskitasemete haldamist hinnaga alates 750 eurost kuus.

Ettevõte teeb ettepaneku viia läbi pidev infoturbe testimine ükskõik millisele üksusele maailmas, alates Portugalist, et tulemused oleksid kättesaadavad veebis veebiplatvormi kaudu, millele kliendid pääsevad juurde, et saada soovitusi, koostada aruandeid ja vaadata statistikat kokkupuute ja riskitasemete kohta nad.

Testide läbiviimiseks kasutatavad meetodid ja tööriistad on samad, mida häkkerid kasutavad, “eesmärgiga simuleerida pĂĽsivat ja sihikindlat rĂĽndajat loata juurdepääsu saamiseks sihtorganisatsiooni andmetele ja sĂĽsteemidele”, teatas ettevõte.

“Meie mudel võimaldab infoturbe testimise demokratiseerimist ja muudab selle teenuse kättesaadavaks enamusele organisatsioonidele, kes pole seda tĂĽĂĽpi teenustele traditsiooniliselt juurde pääsenud, kuna see on investeeringutasuvust arvestades osutunud liiga kalliks,” kaitses aususe juhtivpartner Rui Shantilal.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes