Portuguesa Collide soovib mängida kaarte virtuaalses reaalsuses kogu maailmas. Ja aita anda

See oli eelmise aasta mais ĂĽhel Euroopa suurimal videomängutööstuse ĂĽritusel – Nordic Games partneritega ettevõttest BOLD International otsustas luua kompetentsikeskuse videomängude arendamise ja interaktiivsete narratiivsete kogemuste valdkonnas.

Nii sündis Collide, kes pakub teenuseid ja arendab tooteid samale virtuaalreaalsuse interaktiivsete ja mitme kasutajaga lahenduste loomise valdkonnale, mida juhib Tiago Loureiro, professionaal, kellel on videomängude tööstuses rohkem kui 13 aastat kogemusi.

“See on turg, mida on palju uurida ja mis pole liiga kĂĽllastunud,” ĂĽtles Collide’i direktor TeK-le tehtud avalduses, kinnitades panust. “Usume, et saate anda meile pioneeristaatuse.”

Tiago Loureiro märkis, et praegu on koduseks kasutamiseks mõeldud platvorm, mis võimaldab kasutajatel virtuaalreaalsuses rakendusi ja mänge käitada. “Selle turu trend on nii suur, et enamikul tarbijatel on vähemalt virtuaalse reaalsuse sĂĽsteem.”

Isegi vähese tegevusajaga läheb ettevõtlus Collide jaoks hästi tänu kogemustele ja kontaktidele, mida selle edendajad on viimase paari aasta jooksul kogunud. Seetõttu alustas see idufirma oma kohalolekut nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, peamiselt Põhja-Euroopas ja Ameerika Ühendriikides.

Tiago Loureiro garanteerib, et geograafilise asukoha tõttu pole raskusi ega takistusi. “Meie turgu kasutatakse globaalseks kohalolekuks ja fĂĽĂĽsilisel kohalolekul ei ole meie tegevusele kahjulikku mõju”.

Praegu annab teeninduspiirkonnale suurema kaalu, pidades silmas tegevuse jätkuvat kasvu, hõlmab Collide’i strateegia aga ka oma toodete väljatöötamist, eriti virtuaalse reaalsuse, tehisintellekti ja mitme kasutaja valdkonnas.

Ettevõte plaanib turule tuua oma toote ajavahemikus 2016. aasta lõpust kuni 2017. aasta alguseni. “See on mitme kasutaja ja mitme platvormiga virtuaalreaalsuse lahendus, kus mitu kasutajat saab ühendada ühes virtuaalses ruumis ning suhelda omavahel ja sama ruumi objektidega. sama, ”selgitas ta TeK-le.

Nähes liitreaalsust ja segareaalsust kasvava sektorina, keskendub Collide peamiselt virtuaalsele reaalsusele “, kus keskendume liidestele keerukas, mis võimaldab meil näidata suurema potentsiaaliga lahendusi, piirdumata eelkõige platvormi tehniliste piirangutega ”.

Ametnik väidab, et virtuaalne reaalsus on siin, et jääda ning peagi saab sellest veel ĂĽks viis suhelda ja töötada. “Selle trendi tugev valideerimine saadi Oculus Connect 3-l, kus Mark Zuckerberg demonstreeris laiapõhjalist lahendust Facebookile funktsioonide komplekt et arendame oma toodet ”.

Käivitamine töötab praegu Playstation VR, HTC Vive ja Samsung Gear VR pealkirjade väljatöötamise nimel, mis on Ameerika Ühendriikides asuva ettevõtte Loggly teenuse tutvustus ja stuudio toetamine arvutite, Macide ja konsoolide projektides.