Portuguesa Mindflow esitleb mänge, et saada rohkem teavet Coronavirus - Application kohta

Portuguesa Mindflow esitleb mänge, et saada rohkem teavet Coronavirus – Application kohta

Samal päeval kinnitas tervise peadirektoraat riigis 31 koroonaviiruse juhtumit. Portugali Mindflow kuulutas välja uue mängu, seekord õppimise kohta, mida Maailma Terviseorganisatsioon oli määranud riskiohuks. väga kõrge. Mängimisvõtete peale panustavad koolitusettevõtted soovivad nüüd sellest viirusest teavitada, vähendada murekohti ja kõrvaldada tekkinud probleemid.

Kuid kuidas arendavad Coimbras asuvas Pedro Nunes Institute'is tegutsevad alustajad mänge ametlikul Mindflow Academy rakendusel? Oma avalduses selgitas ettevõte, et nad koguvad hoiuste tagamise skeemidelt ja WHO-lt teavet selle kohta, mis on koroonaviirus, milliseid ravimeetodeid kasutada ja millised on selle tagajärjed.

16 keeles pakutav Mindflow Academy on integreeritud ettevõtte tasuta rakendusse, mis on saadaval App Store'is ja Play poes, nõudes COVID19 registreerimiskoodi. Tehnoloogiakomponent töötati välja Pedro Nunes Instituudi laboratooriumis Informatica e Sistemas.

Kuna klientideks on näiteks Altice, Glintt või Multicare, asutati Mindflow 2012. aastal ja see keskendub koolitusele ja spetsiifilisele arengule mobiilirakendustega õppimisel, tarkvara arendamisel ja mängimisel.

Kui koroonaviiruse juhtumid ei lakka suurenema, on tehnoloogiahiiglaste pakutud mitmeid lahendusi, alates sotsiaalvõrgustikust Pinterest ja Facebook kuni Google'i tütarettevõtteni, mis on spetsialiseerunud tehisintellektile. DeepMind soovib aidata katku peatada ja väidab, et selle tehisintellekti süsteem AlphaFold võib olla algoritmi abil peamine vahend viirusvalkude struktuuri ennustamisel.