Positivo ja partnerid kuulutavad 2019. aasta elektolaariuminäitusel välja uued sülearvutid ja mobiiltelefonid

Positivo ja partnerid kuulutavad 2019. aasta elektolaariuminäitusel välja uued sülearvutid ja mobiiltelefonid

Ettevõte esitleb uusi sülearvutite, lauaarvutite, mobiiltelefonide ja lisaseadmete mudeleid Positivo, VAIO, Anker ja 2A.M. ja tugevdada nutikat kodu

A Positiivne tehnoloogia korraldage pressikonverents kell Elektrooninäitus 2019, kus lisaks temaga vestelmisele kuulutati Brasiilia sülearvutite, mobiiltelefonide ja vidinate segmentide kohta mitmeid tooteid Norberto Maraschin Filho, tarbijaettevõtte asepresident, Jos Ricardo Tobias, pealik Positiivne targa maja ja Samuel Rodegheri, Äridirektor, kes arutas teemasid, mis on seotud Brasiilias 30-aastase tehnoloogia demokratiseerimisega, arvutite ja mobiiltelefonide turgudel ja suundumustega ning Interneti asjade ärivõimalustega.

Näitusel esitletud uute toodete hulgas Elektrooninäitus 2019 on P70S, Brasiilia esimene nutitelefon ja Positiivsed liikumised Q, sülearvutid eksklusiivsete võtmetega Netflix ja YouTube. Samuti on avatud teised kaubamärgi tooted Positiivne, Vaio, Anker ja 2 A.M.

Majanduse taaskäivitamisel kasvab mõni toode uuesti. Näiteks nutitelefon, millest on saanud oluline vara. Niisiis on nende turgude taastamine ettevõtte jaoks palju suurem. Usume, et iga 1% SKT kasvu korral võib meil näiteks arvutimüük kasvada 35–60%

Norberto Maraschin Filho, Positivo tarbijaäri asepresident

Niikaua kui Elektrooninäitus 2019, seda Positiivne näitab palju uusi funktsioone mobiiltelefonides, sülearvutites ja tahvelarvutites.

Motion C positiivne märkmik

Välja lastud hulgas olid märkmikud Positiivne liikumine C, millel on protsessor Intel Celeron, panustades riistvarakulude eelistest igapäevaste toimingute tegemisel.

Positivo Motion C sülearvuti töötati välja meelelahutuseks.Positivo Motion C sülearvuti töötati välja meelelahutuseks.

Klaviatuuril on laiendatud küljekujundus, mis suurendab klahvide suurust ja tagab trükkimise ajal mugavuse. Teine erinevus DualPad 6, mis võimaldab teil muuta puutetundliku funktsiooni ühe nupuvajutusega numbriklahvistikuks, mis sobib ideaalselt kalkulaatorite ja arvutustabelite jaoks.

Muud kasutatud lahendused veebikaamera kateSeda saab mehaaniliselt ja hõlpsalt käsitseda, mis tagab kasutaja kaitse loata juurdepääsu eest.

SĂĽlearvutil on Netflixi nupp.SĂĽlearvutil on Netflixi nupp

Eeldatakse, et see toode jõuab jaemüüki septembris ja sellel on eksklusiivne nupp Netflix, mis hõlbustab juurdepääsu voogesitusplatvormile lemmikfilmide ja -seeriate vaatamiseks. A Positiivne panusta heli intensiivsuse osas kõneleja ülaosas 14 HD-ekraani ja aku pideva kasutamise kestusega kuni kuus tundi neile, kes kavatsevad sülearvutit meelelahutuseks kasutada.

Q sĂĽlearvuti positiivne liikumine

Täpselt nagu joon Celeron, uus märkmik Positiivsed liikumised Q sisaldab kõiki detaile, mis pakuvad rohkem mugavust ja kasutatavust. Kujundusel on õhem lõuendi servad, sirgemad jooned ning see on kompaktne ja kerge.

Motion Q pakub veebikaamera numbrikattet ja 5.5 5.5 DualPad.Motion Q pakub veebikaamera numbrikattet ja 5.5 5.5 DualPad

C-mudeli järgi on olemas lahendus veebikaamera kate ja 5.5 DualPad ka numbriline. Toote erinevused on Q liikumine, mis saab lisaks kaks uut võtit Netflix ja YouTube, seda Mina. Mõlemad viivad tarbijad soovitud saidile, esimesele YouTube ja teine ​​kasutaja määratletud URL-ide jaoks.

Motion Q kannab ka nuppe Youtube ja Netflix jaoks.Motion Q kannab ka nuppe Youtube ja Netflix jaoks.

Ettevõte lubab 14-HD-ekraanil kuni kuutunnist akukestvust ja paremat helikvaliteeti, alates uute kõlarite esiasendist.

VAIO esitleb lahendusi ettevõtete ja kodukontorite segmentidele

Ettevõtte nõudluse rahuldamiseks uute professionaalsete profiilide järgi, mis nõuavad tugevamat sülearvutit, et täita igapäevasele tööle keskendunud nõudmisi, VAIO, bränd Positiivne, käivitamine VAIO SE14 sisene Elektrooninäitus 2019. Ettevõte on suunatud inimestele, kes on osa sellest muutusest tarbijate käitumises ja kes mõjutavad otseselt arvuti konfiguratsioone ja muid tehnoloogilisi lahendusi.

Vaio SE14 tuli vastama ärikasutajate taotlustele.Vaio SE14 tuli vastama ärikasutajate taotlustele.

Vastavalt Cinthya Ermoso, Tootejuht aadressil Positiivne tehnoloogia, brändi esindav ettevõte VAIO Brasiilias neile, kes otsivad kodus töötamiseks seadmeid, on soovitatav sülearvuti, mis võimaldab suuremat jõudlust, kvaliteeti ja liikuvust.

Praegu on mitmeid kerge ja õhukese kujundusega mudeleid suurusega 13–14 kuni 2 kg, mis sobivad ideaalselt kodukontoritesse. Teine oluline omadus on lisaks aku autonoomiale ka andmete ja failide edastamiseks hea salvestusruum, mis aitab kaasa suuremale paindlikkusele ĂĽlesannete täitmisel ja arvuti kasutamise aja pikenemisele – need omadused on VAIO kaubamärgi DNA osa.

Brasiilias VAIO kaubamärki esindava ettevõtte Positivo Tecnologia tootejuht Cinthya Ermoso.

VAIO SE14

seda VAIO SE14 brändi uudsus, mis on suurepärane ja eksisteerib selleks, et vastata kvaliteedile, funktsionaalsusele ja jõudlusele vastava ärisektori nõudmistele. See toode on siin selleks, et täiendada 14 brändi ekraaniga sülearvuti rida ja sellel on protsessor 8. põlvkonna Inteli tuum versioonis i5 ja i7. Õhema, kergema ja moodsama kujundusega mudel, mis on vaid 18,25 mm paks ja 1,35 kg, võimaldab igapäevaseks tööks suuremat liikuvust.

8. põlvkonna Intel Core protsessorid versioonides i5 ja i7 on saadaval VAIO SE14.8. põlvkonna Intel Core protsessorid versioonides i5 ja i7 on saadaval VAIO SE14

A VAIO lubab kuni 13-tunnist autonoomiat spetsiaalse 46Wh suure mahuga liitium-polümeerpatareiga ning lisaks uutele sõrmejälgedele, mis ühilduvad ka LCD ekraanil ja klaviatuuri piirkonnas, on taustvalgustusega klaviatuuril ka erinev alumiiniumkate. Windows Tere.

2A.M. osaleda Eletrolar Show koos 9. põlvkonna Inteli protsessor mängijatele

A 2 A.M. teeninud Elektrooninäitus 2019 Mängutooted, mis keskenduvad elektroonikale, tööstuse ja jaemüügi esindajatele, et tutvuda ja kogeda uhiuus tooteid Positiivne tehnoloogia.

2A.M. E500-l on 9. põlvkonna Inteli protsessor.2 A.M.-E500-l on 9. põlvkonna Inteli protsessor

Osalemine 2A.M. on Eletrolari näitusel väga strateegiline, kuna võimaldab lisaks oma suhete tugevdamisele partneritega, uue ettevõtte loomisele ja turutunnetuste tutvustamisele tutvustada oma portfelli ja kaubamärgi visiooni,

2A.M tootejuht Felipe Oliveira

Näituse publikul oli võimalus tutvuda kahe märkmikuga 2 A.M.. mudel koos protsessoriga 9. põlvkonna Intel mängijatele ja loomeprofessionaalidele välja töötatud suurema jõudluse jaoks tuleb müüki oktoobris. Ürituse ajal on väljas ka äärealade tooted ja aksessuaarid, kuhu kuuluvad hiir, klaviatuur ja mängutool.

2A.M. Challenger E500 on varustatud NVIDIA GeForce GTX 1050 videokaardiga, millel on 4 GB videomälu ja Full HD IPS ekraan.2A.M. Challenger E500 on varustatud NVIDIA GeForce GTX 1050 videokaardiga 4 GB videomälu ja Full HD IPS ekraaniga

Peamise märkmiku tutvustab 2A.M. on mängija märkmik 2A.M. Challenger E500. Varustatud videokaardiga NVIDIA GeForce GTX 1050 4 GB videomälu ja ekraan Full HD IPS, sülearvutid, mis võimaldavad selgemat ja erksamat pilti. Kas teil on protsessor 8. põlvkonna Inteli tuum ja nutikas süsteem Nutikas fänn kahe ventilaatoriga, mis võimaldab teil kasutada toote kõiki võimalusi. Teine erinevus on punase taustvalgustusega klaviatuur, mille intensiivsuse reguleerimisega saab mängida igal ajal.

Sülearvuteid müüakse ettevõtte veebisaidilSülearvuteid müüakse ettevõtte veebisaidil

Märkmik 2 A.M.E500 leitakse brändi veebisaidilt ja seda saab ressursside abil kohandada vastavalt tarbijate maitsele Osta mängu kohta, mis esitleb ideaalset arvutit, mis vastaks kõigi mängijate lemmikmängude nõuetele. Alates terve rea seadmeid 2A.M., juurdepääs veebisaidile.

Positivo P70S, esimene nutitelefon Brasiilias

A Positiivne näidata huvitavat ettepanekut mobiiltelefonil, P70S on positiivne, Brasiilia esimene nutitelefon. Sellel seadmel on opsüsteem KaiOS, mis on välja töötatud võtmetega telefonide jaoks ja mis pakuvad nutitelefoni funktsioone, näiteks juurdepääsu telefonile WhatsApp, YouTube ja Google Assistent pakub häälkäskluste jaoks suuremat mugavust selliste toimingute jaoks nagu ilmateate kontrollimine ja kaamera avamine ilma seadme menüüsse sisenemiseta. seda P70S on positiivne teil on protsessor Neljatuumaline 1,3 GHz, mälu 512M RAMB, salvestusruum ja 4 GB ekraan LCD 2.8 parema kasutajakogemuse tagamiseks.

P70S Positivo, esimene nutitelefon Brasiilias.Positivo P70S, esimene nutitelefon Brasiilias

Koos Google'i ja KaiO-ga töötasime välja mobiiltelefoni, mis on revolutsioon. Kõigil 25 miljonil inimesel, kes endiselt 2G-d kasutavad, on nüüd võimalus telefoni teel Google'i abiliste kaudu kasutada sotsiaalseid võrgustikke, näiteks Whatsapp kõneposti kaudu,

Norberto Maraschin Filho, Positivo tarbijaäri asepresident

Positivo Twist Tab Uus Positivo tahvelarvuti Brasiilias

Jo Positiivse keerdumise vahekaart Uusi tablette on saadaval täiskasvanutele ja lastele mõeldud versioonides. Sellel on Android 8.1 Oreo Go väljaanne, mis on optimeeritud pakkuma jõudlust ja rohkem salvestusruumi, lisaks fotoaparaatidele fotode ja videosalvestuste kaamera 2000 mAh. Sellel on 1,5 GHz neljatuumaline protsessor, 1 GB muutmälu ja 16 GB salvestusruum. 7-tolline LCD-ekraan sobib ideaalselt filmide vaatamiseks, ajakirjade lugemiseks ja muudeks igapäevasteks toiminguteks, näiteks tekstifailide redigeerimiseks.

Tablet Twist töötati välja filmide vaatamiseks, ajakirjade lugemiseks ja muudeks igapäevasteks tegevusteks.Tablet Twist töötati välja filmide vaatamiseks, ajakirjade lugemiseks ja muudeks igapäevasteks tegevusteks

Positivo Tecnologia partnerfirma Anker tõi turule vidinate rea

A Anker, Põhja-Ameerika ettevõte, soovib korrata oma rahvusvahelist edu kohaliku turustuspartnerluse kaudu Positiivne tehnoloogia. Bränd, mis müüb rea laadijaid, kaableid, kõlareid, kõrvaklappe ja mobiiltelefonide tarvikuid, on kohal Elektrooninäitus 2019.

Heitke pilk sündmuse mõnele tootele ja kaubamärgile:

13 000 mAh PowerCore

Esitletakse kaubamärke PowerCore 13 000 mAh, mis tagab kulude kuni neli kulu. See toode on varustatud ka kahe USB-porti ja kiire laadimistehnoloogiaga: PowerIQTM ja VoltageBoost. Sellel mudelil on mattkate, mis parandab vastavust ja hoiab ära plekkide ja sõrmejälgede tekke.

Positiivne tehnoloogiaPowerCore 13000-l on mattkate kleepumise ning plekkide ja sõrmejälgede vältimiseks.
Tehniline leht
Kaal: 0,255 kg
Mõõde: 22x80x97,5 mm
Väljundpinge / vool: 5 V / 3 A (maksimaalselt 3 A pordi kohta)
Sisendpinge / vool: 5 V / 2A
Maht: 13 000 mAh
USB-pordi number: 2

Anker Astro 6700mAh elektripank

Mudel Astro üks väikseimaid turul ja kaalub vaid 0,125 kg ning seda saab kanda taskus või kotis või seljakotis. See toode on ka üks taskukohasemaid ja varustatud 6700mAh mahutavus ja uks USB (5 V / 2A). Saadaval valge ja mustana.

Taskusuurune kaasaskantav elektripankTaskusuurune kaasaskantav elektripank
Tehniline leht
Kaal: 0,125 kg
Mõõde: 23x43x96 mm
Väljundpinge / vool: 5 V / 2A
Sisendpinge / vool: 5 V / 1 A
Maht: 6700mAh
USB-portide arv: 1

Positivo Tecnologia käivitas turvalisuse, mugavuse ja koduautomaatika platvormi

A Positiivne tehnoloogia tugevdada käivitamist Positiivne targa maja, platvormil, mille lahendus põhineb Asjade Internet (IoT). Esialgne portfell koosnes komplektidest ja toodetest, mis olid suunatud kodude ja kaubandusettevõtete ohutusele, tõhususele ja automatiseerimisele.

seda Turvalise maja komplekt sellel on kohalolekuandurid, alarmid ja andurid uste ja akende jälgimiseks ja avamiseks. seda Ühendatud kodukomplekt sisaldab tulesid WiFi, nutikad pistikud universaalsete infrapunapesade ja juhtimisseadmete jaoks. J ei Tõhus kodukomplekt seal on kaks tuld ja kaks pistikut.

Platvorm Positiivne targa maja see pakub ka kahte kaameramudelit, mis tuvastavad liikumise ja tekitavad väga kõrglahutusega pilte. Kõigi lahenduste funktsionaalsusele pääseb juurde ühest mobiilirakendusest või häälkäskluste kaudu. seda Showmetech looge erilisi lugusid Positivo uue nutikate toodete rea kohta.

Mida arvate uudistest? Positiivne tehnoloogia esitatud Elektrooninäitus 2019? Jäta oma kommentaar