Postinstalleeritud Arch Linux i3 + Polybar + Pywaliga

Arch Linux on väljavõte, mis võimaldab teil kohandada kõigi teie sĂĽsteemi osaks olevate tarkvarapakettide installimist, kuid kuna selle standardvormis on väga käsitsi seadistatav distro, on loomulik Archi seadistamiseks “aega raisata”. . Tänases artiklis annab meie sõber Marcos Terminal Root kanalilt teile mõned installijärgsed näpunäited Arch Linuxi jaoks, mis on ideaalne neile, kes soovivad minimalistlikku keskkonda.

I3 on ​​a Aknahaldur väga minimalistlik, kuid näeb isikupärastatuna parem välja. Selles artiklis räägime sellest i3 Arch Linuxi installimisega (Klõpsake siin, et näha videot i3 kohta Ubuntu Minimalis), Polübaar, Pywal ja veel palju allpool loetletud rakendusi automaatselt Shell Scriptiga!

Selle õpetuse jaoks on vaja järgmisi pakette:

  • xorg;
  • fondid;
  • lightdm;
  • xterm;
  • Firefox;
  • ja bashi asula.

Pärast Arch Linuxi installimist raiskavad paljud inimesed selle ettevalmistamiseks kasutamiseks i3, Polybari ja Pywaliga palju aega. Sel juhul kasutame Shelli skript mis automatiseerib ja kiirendab kogu protsessi.

Installisime wgeti, kuna see on ainult Archi alglaadimise CD-l. Pärast selle allalaadimist tarkvara posti paigaldamiseks automaatne, anname hukkamisloa programmi, kontrollige parameetritega saadaolevaid valikuid – Palun ja optimeerida võrgu peegel, nii et installimist on palju rohkem kiiresti parameetritega -Peegel.

Ehitame ja seadistame kasutajatele Saab sudo. Ja siis tegime postitada installimine meie ninja rakendusega? !!! Kui see on tehtud, siis teeme alustame uuesti sĂĽsteemi.

passwd
pacman -Syu
pacman -S wget
wget terminalroot.com.br/pos-arch.in
chmod +x pos-arch.in
./pos-arch.in --help
./pos-arch.in --mirror
./pos-arch.in --sudouser [seu-usuario]
./pos-arch.in --install
reboot

Pärast diagrammi sisestamist i3 , installisime Polübaar See on Pywal teistega Shell Script Ninja: Popi

git clone https://gitlab.com/terminalroot/popy.git
cd popy && ./popy.in --all

Lisaks muudele täiendavatele näpunäidetele, mida saate vaadata allolevat videot vaadates:

Siit saate teada, kuidas teha rakendusele sarnane rakendus pos-arch.in See on popp PROFESSIONAALSEL ja USKUMATUL viisil, kui teil pole Shell Scriptis endiselt palju teadmisi ja otsite tõhusat viisi nullist õppimiseks? Või äkki on teil juba Shellis mõned teadmised, kuid soovite areneda ja õppida käsiraamatuid, protsesse, mänge, animatsioone, installijaid ja palju muud? Nii et ärge kasutage võimalust tutvumiseks “Kõrgelt arenenud Shelli skripti kursus“Mida me pakume Root Terminali grupiga, seal on 3 kursust ĂĽhe hinnaga, tea siin.

Kasulikud lingid

Järgmine!