Powerbeats Pro jõuab Brasiiliasse juunis [atualizado 2x: adiado para julho]

Powerbeats Pro jõuab Brasiiliasse juunis [atualizado 2x: adiado para julho]

Seda Powerbeats Pro saabub: esimesed Apple’i tĂĽtarettevõtte täielikult traadita kõrvaklapid debĂĽteerisid kuulsusi täis spordikuulsusi ja kogusid nimekirja soodsatest arvustustest gringopõhises ajakirjanduses. NĂĽĂĽd on nad selleks valmis Brasiilia.

Apple Brasiilia kõrvaklappide lehe kohaselt jõuab Powerbeats Pro meie riigi territooriumile kell Juunil järgmine, paremini tuntud kui järgmine kuu. Siin pole endiselt konkreetset kõrvaklappide vabastamise kuupäeva, kuid vähemalt me ​​juba teame hinda (muidugi ebasõbralik): 2150 R $ kuni 12x ehk 1934,10 R $ sularahas.

Pärast eelmisel reedel USA-s ja Kanadas turule toomist jõuab Powerbeats Pro mais Saksamaale, Prantsusmaale ja Suurbritanniasse. Brasiilia on osa Austraalia, Austria, Belgia, Hiina, Lõuna-Korea, Hispaania, Hongkongi, Itaalia, Iirimaa, Jaapani, Mehhiko, Hollandi, Venemaa, Singapuri, Rootsi ja Šveitsiga kõrvaklappe vastuvõtvast kolmandast lainest.

Tuleb märkida, et praegu on müügil ainult mustad kõrvaklapid; muud värvid (elevandiluust, samblaroheline ja tumesinine) peaksid ilmuma suvel põhjapoolkeral, kuid Apple Brasiilia veebisaidil öeldakse, et nad maanduvad siia alles aasta lõpus.

Kes siis lahkus?

MacRumorsi kaudu

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 12. juuni 2019, kell 09:23

Ilmselt seisab Apple Powerbeats Pro tootmisel silmitsi probleemidega või on nõudlus üle ootuste. Ettevõte on pidanud viivitama selle käivitamisega mitmes riigis, sealhulgas Brasiilias, kes nüüd selle ainult aktsepteerib juulis.

Esialgu, nagu varem mainitud, on saadaval ainult must.

MacRumorsi kaudu

II värskendus, autor Rafael Fischmann 12.07.2019, 09:19

On juuli keskpaik, kuid Powerbeats Pro pole veel siin. NĂĽĂĽd on neid võimalik osta enam kui 20 uues riigis – sealhulgas vähemalt Portugal.

Tänane laienemine hõlmab ka Austriat, Belgiat, Hiinat, Taanit, Araabia Ühendemiraate, Hispaaniat, Filipiinid, Soomet, Hollandit, Hongkongit, Ungarit, Iirimaad, Itaaliat, Jaapanit, Norrat, Uus-Meremaad, Poolat, Tšehhi Vabariiki, Venemaad, Singapuri, Rootsi, Šveits, Tai ja Türgi.

Selle aeglase rahvusvahelise laienemise tõttu võib Apple’il olla kõrvaklappide tootmisega probleeme. Arvestades, et praegu on kõikjal saadaval ainult must.

MacRumorsi kaudu