Prahas on tänapäeval populaarseimad DJ-d robotid

Kui Räniorg töötab transporditeenuste ja logistiliste ülesannete automatiseerimise nimel, on Praha hõivatud robotist Tšehhi pealinna ühe suurima DJ-ga. Karlovy Laznes, mis on üks linna ööklubidest, on öösel domineerinud masinad, mis tegelevad muusikavalikuga, haldavad CD-sid ja segavad helisid. Kõik see, pöörake tähelepanu, iseseisvalt.

Robot, mis on hiiglaslik metallist käepide, varustatud pintsettidega, on viimase kolme nädala jooksul oma programmeerijatega lauda jaganud. Igal neist on õigus mängida üks järjestikune tund, vahetades selle aja lõpus teist.

“Inimesed on robotiga rahul, sest nad pole Euroopas kunagi midagi sellist näinud ja ma pole kindel, kas maailmas midagi sellist on,” ĂĽtles juhataja Adam Lipsansky Reutersile rääkides.

robot “data-title =” robotrobot – Prahas on tänapäeval populaarseim DJ robot – SAPO Tech ”> robotitehnik

Pange tähele, et robotid on varustatud spetsiaalselt selle ülesande jaoks loodud tarkvaraga. See programm aitab teil valida muusikat ja valida CD-sid, mis on teile eelnevalt riiulitel kõige lähemal. Peale selle saab masin ka tantsida ja teha nn kraapimine.

Selle DJ positiivne arvamus ei olnud siiski risti-põiki. Uudisteagentuuri teatel olid mõned roboti avastanud kliendid ebakindlad. “Mulle see ei meeldi,” ĂĽtles Mehhiko turist Marcia Lopes. “Robot ei tunne ruumi. Muusika taga pole emotsioone. Kui seal on tõeline inimene, teab ta publikut lõbustada. “