Prank WhatsAppi jaoks: 5 mängu, mida sõpradega mängida

WhatsAppi gruppides mängimine on alternatiiv sellele, kuidas vabatahtlike karantiinide ajal sõpradega tähelepanu hajutada, et vältida uut koronaviirust. Ametnikud soovitavad Covid-19 leviku piiramiseks omaks võtta sotsiaalse isolatsiooni ning sõnumsiderakendused võivad asendada distantsi grupimänguga. Kuulsatel mängudel, nagu Uno ja Detektiiv, on kolleegidega lõbustamiseks WhatsAppi jaoks kohandatud versioonid. Vaadake allolevast loendist viit mängu, mida koos sõpradega WhatsAppis mängida ja uue koronaviiruse karantiini ajal häirida.

Mängud WhatsAppile: vaadake vastustega 10 parimat väljakutset

Kuidas telegrammil UNO-d mängida

Kuidas telegrammil UNO-d mängida

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Uno eesmärk on kasutada käes olevaid kaarte kiiremini kui teisi mängijaid. Selleks on vaja mängida sama numbri, värvi või sümboliga kaarti kui eelmisel. Kuid see on tegevuskaart, mis muudab Uno veelgi lõbusamaks: kasutamisel võib see panna teie vastase ostma rohkem kaarte või jätma kurvi vahele.

Uno mängimiseks WhatsAppis peate osalejad rĂĽhmadesse ĂĽhendama. Pärast kaartidega kaardipaki allalaadimist võtab ĂĽks sõpradest endale “laua” rolli, et neid privaatses vestluses mängijatega jagada. Kui tarnitud kaardid ja mängukord on otsustatud, alustage mängimist.

Kui mängijal on vaja kaarte osta, peavad “laua” sõbrad tegelema isiklikult. Ja olge ettevaatlik: ärge unustage eelviimast kaarti mängides karjuda Unot, kui te ei soovi teise kaardi ostmise eest karistada.

Kuidas mängida UNO-d WhatsAppis

Kuidas mängida UNO-d WhatsAppis

Tic Tac Toe mängimine WhatsAppis on väga lihtne ja te ei vaja muud kui sõnumside rakendust ja sõpru. Mäng koosneb ĂĽheksast ruudust, mis on paigutatud “räsimärgi” (#) kujul ja mille kaks inimest peavad täitma sĂĽmboliga O või X, kuni ĂĽks neist lõpetab kolme sĂĽmbolist koosneva vertikaalse, horisontaalse või diagonaaljoone. koos. Kui kumbki mängija pole edukas, siis mäng “vananeb”.

Mängimiseks simuleerige emotikonidega mängulauda. Kasutage üheksa valget ruudukujulist emotikoni, mis on paigutatud kolmes kolmes reas, ja asendage iga sõnumi puhul üks nendest ruutudest emotikonidega X või O.

1/4 Kasutage esiletõstetud emotikonide abil Tic Tac Toe mängimist WhatsAppis – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Tic Tac Toe mängimiseks WhatsAppis kasutage esiletõstetud emotikonit – Foto: Reproduction / Helito Beggiora

Kes poleks koolis sõpradega poomi mänginud? WhatsAppis on võimalik mängida ka klassikalist lapsepõlve meelelahutust. Eesmärk on leida sõna enne nuku riputamist. Selleks võtke kokku rühm sõpru ja valige sõna määramiseks üks neist, teised proovivad ära arvata.

Iga inimene peab esitama kirja, mis tema arvates sobib antud vihje tühikuga. Kui teete vea, saab nukk kehaosi. Sõna eest vastutav mängija saadab vigade ja õnnestumistega sõnumeid ning joonistab pea, pagasiruumi, käed ja jalad võltside kõrvale. Mäng lõpeb, kui keegi saab teada, et sõna või nukk on üles riputatud.

2 of 4 Hangmani mängimise õppimine WhatsAppis – Foto: Reproduction / Jeniffer Cavalcanti

Ă•ppige WhatsAppis Hangmani mängima – Foto: Play / Jeniffer Cavalcanti

Tuntud ka kui “Noite na Vila” või “Mafia”, on Cidade Dorme klassikaline lauamäng, millel on mitu versiooni, mis on kohandatud keerukusele, mida seda mängivad soovivad. Mängijate arv varieerub tavaliselt seitsme ja kĂĽmne vahel, kuid võib sobida väiksemale inimgrupile. Mängu eesmärk on grupiarutelude kaudu teada saada, kes on mõrvar, hunt või libahunt.

Cidade Dorme’i mängimiseks WhatsAppis peab olema jutuvestja roll. See määrab teistele mängijatele, privaatses vestluses individuaalselt, mõrtsukategelased ja kodanikud. Pärast seda ĂĽtleb jutustaja, et linn magab, ja ĂĽtleb tapjale, et ta peab valima kellegi tapmiseks. Tapja läheb jutustaja eraisiku juurde ĂĽtlema, kes peaks surema. Seega palub jutustaja linnal ĂĽles ärgata ja rĂĽhmast tapetud osalejad kõrvaldada. Arutelu on avatud, et otsustada, kes on tapja. Kui nad saavad valesti aru, tapab ta rohkem ohvreid, kuni rĂĽhmitus saab õigeks või kõik surevad.

Oma sõpradega saate otsustada uute reeglite üle või lisada muid erinevate funktsioonidega tegelasi: näiteks rohkem kui ühte tapjat, psühhopaati, detektiivi või inglit. Kõik see muudab mängu veelgi keerukamaks ja elavamaks.

3 4-st Twitteri kasutajast vahetasid karantiini ajal mängimiseks näpunäiteid – Foto: Reproduction / TechTudo

Twitteri kasutajad vahetavad karantiini ajal mängimiseks näpunäiteid – Foto: Reproduction / TechTudo

Detektiivimäng, millel on populaarsed versioonid nagu lauaväljaanne, ohvrite tapmiseks mõeldud “vilkuv” mäng, on sarnane Cidade Dormega, kui seda mängib WhatsApp. Eesmärk on lihtne: saada teada, kes on tapja, kes ohvrid tappis.

Selle mängimiseks on vajalik, et keegi oleks “aplikaator”, kes vastutab mängu korraldamise ja oma rollide määramise eest privaatse vestluse kaudu. Mängu kahest esimesest etapist palub jõustaja mõrvaril valida nime ja isiklikult näitab ta, kelle ta soovib kõrvaldada. Vahepeal saadab detektiiv korrakaitsjatele ka nime, mis paljastab mängija rolli ainult talle.

4 inimest 4-st kogunesid WhatApp-i rĂĽhma detektiivi mängima – Foto: Reproduction / Jeniffer Cavalcanti

Inimesed kogunesid rĂĽhma WhatApp detektiivi mängima – Foto: Reproduction / Jeniffer Cavalcanti

Teises etapis valivad kõik mängijad, keda nad arvavad tapjaks. Kui häälteenamus on tegeliku kurjategija poolt, kõrvaldatakse ta ja ohvrid võidavad matši. Kui enamus hääli on ohvri poolt, eemaldatakse ta rühmast ja mäng jätkub seni, kuni on teada, kes on tapja või kõik kõrvaldatakse.

Lisaks sundtäitmise, detektiivi, mõrvari ja ohvri funktsioonidele võivad olla ka teised, näiteks meedium (keegi, kellel on õigus kedagi elustada), valvur (kes igal ringil valib nime ja saadab selle kaitsmiseks eraisikule) mõrvari eest), mees vanem (tegelane, kes valib igaks vooruks ka nime, et hääletusel ei osaleks) paljude teiste seas. Kasutage oma loovust reeglite kohandamiseks oma mänguga!

Kuidas reageeritakse rahvusbändi väljakutsele WhatsAppis? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: