Prantsusmaa parandab Apple’i uuesti, nĂĽĂĽd konkurentsivastase tegevuse tõttu

Sellest, kui me siin kommenteerisime, on möödas ĂĽle kuu liikluspilet miljonär teenis Apple’i Prantsusmaa vana iPhone’i aku poleemika tõttu. Näib, et see pole ainus raha, mida Apple riigis kulutab Sarvesaiad ja giljotiin.

Vastavalt Reuters, Määrab Prantsuse reguleeriv asutus Apple’ile uued trahvid, kuna “konkurentsivastased tavad oma mĂĽĂĽgi- ja jaotusvõrgus “.

See ei selgita probleemi väga sügavalt, kuid võib-olla on prantslased selle eesmärgiks Rakenduste pood. Pood on teadaolevalt olnud agentide ja ettevõtete pidev sihtmärk mitmes riigis, tõsiste süüdistustega, et ettevõte toetab seal oma rakenduste ja teenuste levitamist konkurentsi kahjuks.

Uudiseid ei tohiks Cupertinos ĂĽllatusena võtta. Mullu oktoobris toimunud finantstulemuste konverentsil viitas Apple Prantsuse agentuuri teatele, milles öeldakse, et mõned tema äritavad rikuvad riigi konkurentsivastaseid seadusi; trahvid on seega vaid aja kĂĽsimus – kuigi Apple “ei nõustu sĂĽĂĽdistustega täielikult”, nagu toona öeldi.

Selle näitaja kohta pole veel teavet, kuid eeldatavasti teatavad Prantsusmaa pädevad ametiasutused järgmisel nädalal otsuse kohta üksikasjalikumalt. Me oleme ühendatud.

MacRumorsi kaudu