Primavera pakub koolitust 500 töötule

Primavera BSS soovib suurendada töötute integreerumist tööturule ja pakub 500 tasuta tööhõive ja kutseõppe instituudi (IEFP) registreeritud inimesele koolitust täiesti tasuta.

“Ajal, mil töötuse määr Portugalis jõuab Euroopa Liidu ĂĽhe kõrgema skoorini, on kutseoskuste hindamine teadmiste mitmekesistamise kaudu tööturule integreerumist taotlevate inimeste jaoks väga oluline,” selgitab PRIMAVERA Portugali maajuht JosĂ© Carlos Azevedo.

Koolituskursusi õpetatakse e-õppe mudelis, kuid neid täiendavad näost näkku koolituse komponent, mis on vabatahtlik ja toimub Lissabonis ja Bragas PRIMAVERA akadeemia ruumides.

Selle koolituse objektiks on Primavera BSS-i ERP-rakendus, mida kasutab rohkem kui 40 tuhat ettevõtet Portugalis ja PALOP-i riikides, hõlmates muu hulgas äri-, finantsjuhtimist, inimressursse uute tehnoloogiate kasutamise kaudu.

Koolitusel olevate vabade töökohtade taotlused on avatud kuni 14. augustini, ainus vastuvõtu kriteerium on IEFP väljastatud tõendid töötuse staatuse kohta.

Kursus kestab 16. augustist 14. septembrini, kokku 30 tundi koolitust. Kursuse käigus hinnatakse osalejaid erinevatel hindamistel ja nad saavad lõpuks digitaalse sertifikaadi, mis on tuntud kui „PRIMAVERA tarkvara kasutamise olulised teadmised“.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi