Prisma võitis poe enam kui 20 uue filtri ja muude uudistega

Play poe kõige vingem fotorakendus Prisma on just värskendatud ja sai sisepoe, kust kasutajad saavad täiendavaid filtreid alla laadida. Selle värskenduse üksikasjad leiate teemast „Värskendus versioonile 2.4.5.160”.

Tõstke esile hiljutised muudatusedjah ei

Prism: värskendus versioonile 2.4.5.160

Uus pood ja spetsiaalsed filtrid: Rakendus Prisma, mis muudab fotod kunstiteosteks, käivitas värskenduse, mis lisas kasutajate jaoks sisseehitatud poe, millel oli üle kahekümne erineva filtri. Nagu teisedki, on uued võimalused inspireeritud maalritest ja kunstnikest. Õnneks on kõik teie lisatud valikud tasuta.

Rakenduse avamisel pärast värskendust tervitatakse kasutajat tervitusekraaniga, kus kasutaja saab sisepoe külastamiseks klõpsata nupul „Hangi rohkem teemasid”. Veel üks huvitav uudsus on võimalus, mis võimaldab kasutajatel luua uusi kohandatud teemasid, mis võimaldavad mitmesuguseid rohkem kui 60 valikut. Loomingut saab korraldada ja kataloogida.

Prisma Tabi arendaja sõnul lisavad tulevased värskendused kasutajate loodud filtrite jagamise võimalusi.

prisma uuendus11

Ostke sisemist teemat / © NextPit

Prism: värskendus versioonile 1.1.47

Võrgu- ja videotugi: Androidi kasutajatele mõeldud Prisma saab nüüd seda rakendust võrguühenduseta kasutada. Nüüd pole rakenduse kasutamine enam probleem, stiilide allalaadimiseks on vaja Interneti-ühendust.

Sel põhjusel on video toetamine nüüd võimalik tänu rakenduse algoritmi muutmisele, mis töötab nüüd seadmes, mitte enam Prisma serveris. Allpool näete uue funktsiooni abil Coca-Cola reklaami:

Rakenduse arendaja sõnul sõltub video töötlemise aeg teie kasutatavast seadmest. Kui see on näiteks iPhone 7, võtab 15-sekundilise video töötlemine 30 sekundit; ja aeg on iPhone 6S-i kasutamisel põhimõtteliselt kaks korda pikem. Rakendustel peaks endiselt olema võimalusi GIF-ide loomiseks tulevikus.

Kuidas saada oma Androidi Prisma uusim versioon

Prisma nutitelefoni allalaadimiseks avage Google Play pood. Kui soovite, et telefonis oleks rakenduse uusim versioon, saate alla laadida ka Prisma APK APK Mirrorist.

PrismaInstallige Google Playsse

Niisiis, kas te kasutate Prismasid sageli? Mida arvate rakendusest?


Selle artikli eesmärk on koguda kogu teave Prisma värskenduse kohta ühte kohta. Sellisena muutub selle väljaande ajakohastamine ja avaldamine aja jooksul vajalikuks.