Privaatsus hoiab Facebooki ja Whatsappi ametivõimude järelevalve all
RAÄŚUNALNIK

Privaatsus hoiab Facebooki ja Whatsappi ametivõimude järelevalve all

Sotsiaalvõrgustikule saadetud kirjas viidatakse ettevõtte Whatsapp ostmisele, mis on ettevõtte üks uusimaid ja olulisemaid ettevõtteid, mida juhib Mark Zuckerberg, ning rõhutatakse kahe ettevõtte võetud kohustusi seoses kodanike privaatsusega. See hoiatab ettevõtteid vajadusest jätkata nende kohustuste täitmist ja jätab kindluse, et reguleerivad asutused on asjaga kursis ja tegutsevad rikkumiste avastamisel.

„Whatsapp on võtnud mitmeid kohustusi seoses selle teabe piiratud olemusega, mida ta kogub, säilitab ja jagab kolmandate isikutega. See on kohustus, mis ületab praegu Facebooki kasutajatele antud kaitse ”, kuid mis tuleb säilitada, kaitstes FTC-d kahele ettevõttele saadetud kirjas, mis omandamise kuupäeval garanteeris, et nad säilitavad oma vastava poliitika kasutajate poolt kogutud andmete privaatsuse osas. .

“Vaatamata omandamisele peab Whatsapp täitma oma kasutajate ees võetud kohustusi,” jätkas mõlemale ettevõttele saadetud ja föderaalse kaubanduskomisjoni (FTC) avaldatud teatis.

Pidage meeles, et Whatsappi omandas Facebook mullu veebruaris 19 miljardi dollari eest. Muljetavaldav väärtus, kui arvestada, et ettevõttel on mitu tosinat töötajat ja eelmisel aastal teeniti 20 miljonit dollarit. Mis puutub abonentidesse, siis sõnumside teenuses on palju: iga kuu on aktiivne 450 miljonit inimest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi