RAÄŚUNALNIK

Privaatsuse suurendamiseks teatasid Apple ja Google koroonaviirusega võitlevate API-de muudatustest

Ehkki see on tehtud ülivõimsa kavatsusega (tõenäoliselt) sisaldada hirmutavaid pandeemia edusamme, on see jälgimise API võitlemiseks Koroonaviirus (COVID-19) teatas ühiselt Apple ja edasi Google on tekitanud üsna palju poleemikat.

See on loomulik: kui suured tehnoloogiaettevõtted ĂĽtlevad, et nad jälgivad oma kasutajaid, hakkavad punased tuled helisema iga turvakĂĽsimustega tegeleva kasutaja ja organisatsiooni peas. isiklik – isegi kui põhjus on kõige olulisem.

Pärast Ameerika kodanikuõiguste liidu kriitikat (Ameerika kodanikuvabaduste liitvõi ACLU) ja muudest digitaalse privaatsuse kaitsegruppidest teatas ettevõte koroonaviirusega võitlevate API-de olulistest muudatustest ja täiustustest. Esimene uudsus on tehnoloogia nimel, mida enam ei mainita “Kontaktide jälgimine” (“Kontaktide jälgimine”) “Kokkupuute teade” (“Hoiatus kokkupuute eest”).

Kasutajate ja kontaktide jälgimine põhineb endiselt Bluetooth-protokollil, kuid nĂĽĂĽd krĂĽpteeritakse kõik selle jälgimise metaandmed. Iga nutitelefoni genereeritud võtmed (kontaktsĂĽndmuste ja võimalike nakkuste tuvastamiseks) on täiesti juhuslikud ja juhuslikult genereeritud; selle asemel põhinevad kõik need klahvid iga seadme kĂĽlge kinnitatud “fikseeritud” numbril, mis võib põhjustada numbri jälgi kasutajale.

Lisaks annab see tehnoloogia ametiasutustele ainult hinnangulise kontakteerumise aja nakatunud inimesega – 5–30 minutit, alati viie korraga. Kompensatsioonina saab sĂĽsteem ametiasutustega jagada iga seadme Bluetooth-signaali tugevust; sellega saab iga rahvatervise asutus otsustada, mis on nakatunud inimesega „kontakt” vastavalt nende enda vajadustele.

Tuleb märkida, et täna teatame, et Tim Cook on teatanud oma järgmisest Teisipäev (28/4) kui tehnoloogia esimese etapi käivitamise kuupäev. Vastavalt Bloomberg, kuupäev jääb alles, kuid väljaanne on arendajatele endiselt beetaversioon; tegelikult antakse tehnoloogia üldiseks kasutamiseks välja alles järgmisel kuul, nagu esimest korda teatati.

Apple’i töötajad räägivad väljakutsetest Internetis peakorter

Samal ajal kui Apple ja Google liiguvad Coronavirus API abil võimalikult paljude ootuste ja nõuete täitmiseks, on mõlema (ja teiste) ettevõtte töötajad seisnud silmitsi rutiiniga kohanemisega. peakorter.

See on viimane aruanne CNET, mis tõstab esile Silicon Valley töökultuuri põhiprobleemi: tehnikahiiglased on seadnud rasked rutiinsed nõuded, tasakaalustatud tööl olevate hĂĽvede ja “maiustega”. Kuid sotsiaalse isolatsiooni perioodil ja peaaegu kõigi kodus töötavate töötajate puhul kadus see teine ​​element – ja tekkisid muud väljakutsed.

Koolide sulgemisel peavad lastega töötajad tasakaalustama oma ametialase tegevuse ja laste eest hoolitsemise. Probleem on selles, et mitme aruande kuulnud töötaja sõnul tähendavad ettevõtte nõuded seda, et nende lastele pühendatakse vähe aega.

Ettevõtted on nende uute väljakutsete tasakaalustamiseks võtnud kasutusele uue paindlikkuspoliitika. Näiteks ĂĽtles Apple, et on avatud oma 137 000 töötaja abitaotlustele, ning andis juhtidele ja juhtidele korralduse ka ennetavalt abi pakkuda. Apple’i esindaja Kristin Huguet sõnastatakse järgmiselt:

Pole olulist tähtaega ega kiiremat prioriteeti kui lähedaste eest hoolitsemine. Meie eesmärk on olla paindlik, teha koostööd ja olla abiks kõigile meie meeskonna vanematele või hooldajatele. See on keeruline aeg kõigile – eriti vanematele – ja me tahame teha kõik võimaliku, et aidata kõiki meie Apple’i pereliikmeid.

Loodan, et saate.

The Verge’i kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH