Pro Display XDR ĂĽhildub lõppkokkuvõttes iMac Pro’ga – kuid ĂĽhe piiranguga

Mõni päev tagasi loetlesime siin, millised Macid ĂĽhilduvad Pro XDR ekraan ja märgime märkimisväärset puudumist Apple’i ametlikest suhetest: iMac Pro. Kuidas saab “tavaline” iMac ĂĽhenduda Apple’i uue professionaalse kuvariga, kuid mitte kõige arenenuma iMaciga? Jah, see osutus arusaamatuseks – või peaaegu.

Täna võttis toimetaja Thomas Grove Carter Twitteris kinnituse, et iMac Pro Jah, see töötas, koos Pro Display XDR-iga. Kuid on olemas piirang: arvuti on võimeline edastama ainult pilte 5 rb monitori jaoks, mitte 6K, mis on selle algne eraldusvõime.

Kinnitus, et iMac Pro toetab Pro Display XDR-i. 5K, mitte 6K.

Selle kohta pole ametlikku selgitust ja see peab olema põhjus, miks Apple ei loe iMac Pro ühte arvutitest, mis ametlikult toetab Pro Display XDR-i. Põhjus, mis on spekuleeritud, peab olema ainult käivitamise aeg, tegelikult: iMac Pro käivitati 2017. aasta lõpus, vanem kui kõik monitori ametlikus tugiloendis olevad arvutid; seetõttu ei tohi mõned sisemised komponendid (võimalik, et ka Thunderbolti kontroller) 6K pilte Pro Display XDR-i edastada.

Pidage meeles, et hoolimata nendest piirangutest on kõik Thunderbolt 3 pordiga Macid ĂĽhilduvad Pro Resolutsiooni XDR-iga täisresolutsiooniga – seni, kuni kõnealune Mac on sellega ĂĽhendatud. Blackmagic EGPU.

Siis selgitas. Või peaaegu.


iMac Pro

iMac Pro

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 34 199,10Paigaldatud hind: kuni 12x R16 316,58 R $Käivitatud: 2017

Nupp - osta kohe

9to5Mac kaudu