Probleemid puutetundliku ekraaniga iPad Pro ilmuvad pidevalt

Mõni kuu tagasi tegelesime probleemidega, mis tekiksid valitud üksustes iPad Pro, mis on seotud tahvelarvuti ekraani ja puutetundlikkusega. Mitu kuud hiljem pole Apple kommentaare andnud, kuid juhtumeid ilmneb maailmas jätkuvalt, nagu näeme mitmest allikast.

Meie lugejad Thiago Almino võttis meiega ühendust, et teatada olukorrast, kus 12,9-tolline iPad Pro hakkas kokku kukkuma puuteekraan; tal õnnestus seade garantii alusel vahetada, kuid sama probleem oli ka asendusseadmel.

Thiago juhtum pole ainulaadne: iFixiti foorumites kirjeldab kasutaja täpselt kõiki oma iPad Pro (ka 12,9 tolli) probleemi lahendamiseks tehtud samme – kirjelduses on poisil teatud aegadel võimatu põhilisi puudutusi teha, ekraanil panoraamimine või suumimine; muud toimingud, näiteks naasmine avaekraanile, on jätkuvalt aktsepteeritud.

SEE Usaldusväärsed arvustused see tõi välja ka mitu muud juhtumit, millest kasutajad Apple’i foorumitel teatasid. Teisisõnu, me ei räägi nappusest, mis mõjutab ĂĽhte või kahte iPadi kogu maailmas, vaid midagi, mis on jõudnud hädavajaliku kasutajate arvuni – sealhulgas siin meeskonnas. MacMagazine (Marcelo Melo ja Ramon Nicotari on juba hädas).

Ja Apple vaikib kõigest, kõige jubedamast kõigist: see ei nõua, et ettevõte võtaks kõik maailmas kasutatavad iPad Pro-d ja asendaks need ideaalse seadmega, kuid meil on teatud tõdemus, et probleem on olemas – nii saab kasutaja vähemalt teatud turvatunde, mis , rikete korral katab need tootja isegi garantii vältel.

Kas keegi teine ​​on sarnast probleemi kogenud?


11

11 “ja 12,9 iP iPad Professional

aastal Apple

Sularaha hind: alates 6 119,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R6 566,58 USDVärv: tühik hall või hõbedaneVõime: 64 GB, 256 GB, 512 GB või 1 TBKäivitatud: Oktoober 2018

Nupp - osta kohe