contadores estadisticas Saltar al contenido

programmi kiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamine

Smart Game Booster 4 võimaldab teil suurendada arvuti kiirust ja jõudlust, mängides ja tehes muid raskeid ülesandeid

Kellel meie seas pole arvuti kiirusega probleeme, viskab esimese kivi. Aegunud olukordi on tavaline kogeda aegunud arvutites, eriti olukordades, kus masin nõuab rohkem, näiteks mänge. Seda silmas pidades Nutika korduva mäng 4 pakub võimalusi selle probleemi all kannatajate olukorra leevendamiseks.

Vaid ühe klõpsuga saate RAM-ist kustutada mittevajalikke protsesse, suurendada mängu FPS-i, vabastada süsteemiressursse ja desaktiveerida arvuti käivitamise ajal avatud programmid.

Nutikas mängu Booster 4: programmi ülekiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamineSmart Game Booster 4 suurendab märkimisväärselt FPS-i ja suurendab sellest tulenevalt mängija jõudlust

Nutikate mängude korduva 4:kell, temperatuuri jälgimine ja ekraanipilt

Veel üks huvitav omadus Nutika korduva mäng 4 võimalus teha overclocking graafikakaartidel protsessid, mis suurendavad komponentide kiirust ja loovad arvutitele suurema jõudluse. Muidugi, see on hea ressurss mat?ide kvaliteedi parandamiseks.

Isegi graafikakaardi töökiiruse suurendamisel on oluline arvestada, et programm jälgib arvuti temperatuuri reaalajas. See tähendab, et see hoiab kasutajaid alati ülekuumenemise korral kursis.

Lisaks protsesside välistamisele, mida RAM ei vaja, st Nutika korduva mäng 4 see optimeerib ka teie arvuti sisemist salvestusruumi, suurendab Interneti-kiirust ja loob stabiilse süsteemi. See programm kasutab ruumi vabastamiseks ketta defragmentimise funktsiooni, mis suurendab teie arvuti kiirust ja vähendab mängu krahhi tõenäosust mängu ajal.

Sellel tarkvaral on funktsioon, mis võimaldab värskendada komponentide ja lisaseadmete draivereid. Näiteks saab graafikakaardi draiverit värskendada, et rikastada teie visuaalset kogemust, ja vananenud draivereid uuendamine saab optimeerida.

Nutikas mängu Booster 4: programmi ülekiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamineKlõpsake lihtsalt nuppu ja tarkvara puhastab arvutis mitu protsessi

seda Nutika korduva mäng 4 see toimib ka mängude käivitaja ja võimaldab kasutajatel muuta mängu nime erinevatelt platvormidelt, näiteks Aurutatud, Päritolu ja Uplay, samas raamatukogus. Mängijad saavad mängimise ajal endiselt ekraanilt videot jäädvustada. Konfigureerige lihtsalt salvestamise alustamiseks nuppu või klõpsake mängu ajal esiletõstmise hetke salvestamiseks nuppu Ctrl + Alt + V.

Kas teil on sama probleem? Lisateavet leiate ametlikul Smart Booster 4 mängu lehel ja klõpsake allalaadimiseks allpool olevat nuppu.