contador gratis Saltar al contenido

programmi kiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamine

programmi kiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamine

Smart Game Booster 4 võimaldab teil suurendada arvuti kiirust ja jõudlust, mängides ja muid raskeid ülesandeid tehes

Kellel meie seas pole arvuti kiirusega probleeme, viskab esimese kivi. Aegunud olukordi on tavaline kogeda aegunud arvutites, eriti olukordades, kus masin nõuab rohkem, näiteks mängudes. Seda silmas pidades Nutika korduva mäng 4 pakub võimalusi selle probleemi all kannatajate olukorra leevendamiseks.

Vaid ühe klõpsuga saate RAM-ist kustutada mittevajalikke protsesse, suurendada mängu FPS-i, vabastada süsteemiressursse ja desaktiveerida arvuti käivitamise ajal avatud programmid.

Nutikas mängu Booster 4: programmi ülekiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamineSmart Game Booster 4 suurendab märkimisväärselt FPS-i ja parandab selle tulemusel mängija jõudlust

Nutikate mängude korduva 4:kell, temperatuuri jälgimine ja ekraanipilt

Veel üks huvitav omadus Nutika korduva mäng 4 tegemise võimalus overclocking graafikakaartidel protsessid, mis suurendavad komponentide kiirust ja loovad arvutitele suurema jõudluse. Muidugi on see hea ressurss matšide kvaliteedi parandamiseks.

Isegi suurendades graafikakaardi töökiirust, on oluline arvestada, et programm jälgib arvuti temperatuuri reaalajas. See tähendab, et see hoiab kasutajaid alati ülekuumenemise korral kursis.

Lisaks protsesside välistamisele, mida RAM ei vaja, st Nutika korduva mäng 4 see optimeerib ka teie arvuti sisemist salvestusruumi, suurendab Interneti-kiirust ja loob stabiilse süsteemi. See programm kasutab ruumi vabastamiseks ketta defragmentimise funktsiooni, mis suurendab teie arvuti kiirust ja vähendab mängu krahhi tõenäosust mängu ajal.

Sellel tarkvaral on funktsioon, mis võimaldab värskendada komponentide ja lisaseadmete draivereid. Näiteks saab graafikakaardi draiverit värskendada, et rikastada teie visuaalset kogemust, ja vananenud draivereid uuendamine saab optimeerida.

Nutikas mängu Booster 4: programmi ülekiirendamine ja arvuti kiiruse suurendamineLihtsalt klõpsake nuppu ja tarkvara puhastab arvutis mitu protsessi

seda Nutika korduva mäng 4 see toimib ka mängude käivitaja ja võimaldab kasutajatel muuta mängu nime erinevatelt platvormidelt, näiteks Aurutatud, Päritolu ja Uplay, samas raamatukogus. Mängijad saavad mängimise ajal endiselt ekraanilt videot jäädvustada. Konfigureerige lihtsalt salvestamise alustamiseks nuppu või klõpsake mängu ajal esiletõstetud hetke salvestamiseks nuppu Ctrl + Alt + V.

Kas teil on sama probleem? Lisateabe saamiseks minge ametlikule Smart Booster 4 mängu lehele ja klõpsake allalaadimiseks allolevat nuppu.