Programmid pen-draivide vormindamiseks: Top 8!

Kui teil on mälupulk vanu faile täis ja peate need kustutama või kui need on rikutud või ligipääsmatud, tegime nende vormindamiseks parima programmi valiku.

Loe edasi, et teada saada, mis nad on, kuidas need toimivad, ja laadige alla, mida soovite!

1. Rufus

Alustuseks on meil siin üks tuntumaid Rufus. See on väga praktiline ja kerge valik, kuid sellel on üldiselt mõned omadused. See keskendub peamiselt pliiatsi draivi haldamise võimalustele.

Sellega saate luua ISO-failide või muude failidega alglaaditava draiveri, muuta köite nime, süsteemi tüüpi ja mõningaid muid võimsaid funktsioone, näiteks failide kiire kustutamise protseduur ja täielik puhastamine, lisaks sellele, et parandada halbu sektoreid. Vaadake linki!

Rufuse programm välkmäluseadmete vormindamiseks

2. HP USB kettasalvestuse vormindamise tööriist

Veel üks alternatiiv pöidla draivi vormindavate programmide seas on täiesti tasuta HP USB USB-vormingu tööriist. Piiratud kui Rufus, võimaldab see ainult vormindamist.

See võimaldab vormindada FAT32-, exFAT- või NTFS-vormingutesse, töötab isegi välkmäluseadmetel, mis on kahjustatud ja mida Windows ei saa lugeda. Muidugi ei lahendaks see kõiki probleeme. Laadige alla, järgides linki.

3. USB-ketta salvestusvormingu tööriist

Igaüks, kes soovib väikest, kuid funktsionaalset programmi, saab tõesti nautida Authorsofti välja töötatud USB-ketta salvestamise vormingu tööriista. Liides on inglise keeles, nagu enamik loendeid, kuid selles on siiski väga lihtne navigeerida.

See võimaldab kasutajatel kohandada failisüsteemi tüüpi, valides NTFS, FAT, FAT32 ja exFAT, ketaste ümbernimetamiseks, vigade analüüsimiseks ja parandamiseks ning palju muud. Kuid see ei tunne sisemist draivi ära. Lisateabe saamiseks ja allalaadimiseks minge ametlikule veebisaidile.

4. IM-Magic Partition Resizer Free

Lubades oma kasutajatel vormindada oma mälupulgad FAT32 ja NTFS-vormingus, on IM-Magic Partition Resizer Free üks kõige ulatuslikumaid tasuta programme.

See võimaldab teil peale vormindamise, partitsioonide loomise, kustutamise, kustutamise, suuruse muutmise ja isegi haldamise väga tõhusalt. Eelmise valiku suure eelisena töötab see ka sisemistel ketastel, võimaldades HD-de või SSD-de juhtimist. Järgige linki, et rohkem näha!

IM-Magic Partition Resizer Tasuta programm pen-draivide vormindamiseks

5. Madal HDD-vormingu tööriist

Täiesti tasuta (nagu ka kõik teised meie loendis olevate pastakate vormindamise programmid), on HDD madala taseme vormindamise tööriist tööriist, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt ja täielikult suhelda nii sisemiste kui ka väliste kõvaketastega.

Sellega saate ketta täielikult vormindada, erinevalt paljudest muudest võimalustest. See tähendab, et andmeid mitte ainult ei kustutata, vaid need asendatakse millegi muuga, nii et neid ei saa enam kunagi taastada. See võimaldab teil ka kõvakettaga lihtsaid probleeme lahendada. Heitke pilk ametlikule veebisaidile!

6. Tokiwa FAT32 vormindaja

Tokiwa välja töötatud FAT32 Formatter on programm kõvaketta või pöidla draivi vormindamiseks ainult FAT32-vormingusse. Sellel on väga hõlpsasti kasutatav liides ja see võimaldab kettaid või vaheseinu lihtsalt käivitada või pühkida.

See on täiesti tasuta, hõlpsasti mõistetav ja pääseb juurde andmetele igalt arvutiga ühendatud kettalt. Kuid see on tõesti vana programm, mis ei saanud pikka aega värskendusi, olles suur negatiivne punkt. Allalaadimiseks järgige linki.

7. Vormindage ketas või mälupulk programmi kasutamata

Samuti on võimalik, et vormindate nii sisemise kui ka välise ketta Windowsi pakutavate tööriistade abil teisi programme alla laadimata. Pidage siiski meeles, et kui ketas on kahjustatud, ei tööta see.

  • Otsene vormindamine: Lihtsaim viis vormindamiseks on lihtsalt kausta avamine “Minu arvuti”, paremklõpsake soovitud kettal ja seejärel “Vorming” ilmuvas menĂĽĂĽs. Valige soovitud maht, vormingu formaat, ketta nimi ja klõpsake nuppu “Alusta”;
  • Kettahaldus: Teine, palju terviklikum võimalus on kasutada “Kettahaldus”. Selleks paremklõpsake “Minu arvuti” ja siis “Halda”. Klõpsake nĂĽĂĽd “Kettahaldus” ja vormindamiseks paremklõpsake soovitud kettal ja Vorming “;

8. DiskGenius

Veelgi enam, meil on meie nimekirjas ilmselt parim valik DiskGenius. See on üks parimaid programme mitte ainult välkmäluseadmete vormindamiseks, vaid ka kõigi arvutiga ühendatud draivide täielikuks haldamiseks.

Selle abil on võimalik taastada kustutatud andmed, kahjustatud partitsioonide või ketaste andmed ja isegi virtuaalsed kettad, saate muuta partitsioonide suurust ja jagada, varundada ja taastada oma kettaid paljude muude võimalike kasutusvaldkondade vahel. Järgige linki, et rohkem näha!

DiskGeniuse programm pöidla draivide vormindamiseks

Mida arvate meie mälupulga vormindamise programmide valikust?

Jätke kommentaar, kui teate juba siin pakutavaid võimalusi, öeldes, millist neist on teie lemmik kasutada. Ja pidage meeles, et vaadake, kuidas muusikat mälupulgal salvestada, vaadake, kuidas installida Windows 10 mälupulgaga ja õppige, kuidas vormindada mälupulka Macis!