[Promoção] Selle kaasaskantava akuga laadige oma iPhone 11 korda

Teie, iPhone’i kasutaja, teate peavalu, kui peate laadijat kaasas kandma ja pistikupesa otsima, sest meie armastatud seadmete akud ei kesta kaua ja jätavad meid tavaliselt hilisel pärastlõunal. või isegi varem, sõltuvalt sellest, kui palju te kasutate.

Selle probleemi väga lihtne lahendus on osta kaasaskantav aku, millel on tavaliselt vähemalt kaks korda suurem iPhone’i laadimisvõimsus ja mis pakub seega vähemalt 2 laadimist, enne kui see tuleb uuesti ĂĽhendada – ja sellega on teil taskus 3 tsĂĽklit, täielikult laetud seadmega.

iphone aku

Esitamata kampaania pakub kaasaskantavat akut 18 000 mAh-ga, mis on 11,5 korda suurem kui iPhone 5S-i laadimisvõimsus, mis on kaasas 1560 mAh-ga. Sellega saate oma iPhone 5S-i 11 korda laadida ja teil on veel natuke aega või iPad Airi kaks korda ja veel on jäänud.

See pakkumine tehakse BGR America veebisaidi kaudu ja toode on ainult 34,99 dollarit, tänase vahetuskursi järgi umbes 100 reaali. Kuna lõplik summa on alla 50 dollari, ei maksa te tõenäoliselt makse. Saatmine on tasuta ja toote koju jõudmine võtab aega umbes 1 kuu.

Pakkumine lõpeb 5 päeva pärast, seega nautige seda varsti. BGR-i toodete juurde pääsemiseks klõpsake siin.

Isegi kui teie toodet ei saabu, vaadake neid 10 näpunäidet oma iPhone’i aku säästmiseks ja see pole keset päeva saadaval.