PS ja PSD "käivad käsikäes" Uberi seaduses: platvorm peab panustama 5%

PS ja PSD “käivad käsikäes” Uberi seaduses: platvorm peab panustama 5%

Jutud liikuvusplatvormi reguleerimisest ja reguleerimise taseme võimalikust tõusust tagastati eelmisel nädalal parlamendile, PSD esitas 5% regulatiivse taseme rakendamine elektrooniliste operaatorite jaoks, mis oli juba nende esialgne ettepanek.

Pärast Vabariigi Presidendi vetostamist arutatakse “Uberi seadust” järgmisel neljapäeval täiskogul uuesti ja Dinheiro Vivo kirjutas, et PS liigub edasi sama ettepanekuga nagu opositsioonipartei.

“PS esitab ettepaneku muuta transpordiplatvormi tegevust reguleerivat seadust. Pakume välja 5-protsendilise sissemakse, mis langeb reisi väärtuse suhtes kohaldatavale vahendustasule, “ĂĽtles väljaandele asetäitja JoĂŁo Paulo Correia.

Selle lepinguga tuleb ettepanek heaks kiita vabariigi assamblee täiskogu istungjärgul, sest kahel poolel on koos esindajate enamus. Lõpliku teksti kinnitamise ja kirjutamise järgmine samm on esitamine presidendile.

Pidage meeles, et Marcelo Rebelo de Sousa “Ebaõnnestus” dokumendi esimene versioon mis jõudis erakondlikule kokkuleppele pärast aastast arutelu Vabariiklikus Assamblees. President nõudis paremat tasakaalu elektrooniliste platvormide, sealhulgas Uber, Cabify ja Taxify, ning takso suhtes kehtivate reeglite vahel.

Järgmisel täiskogu istungjärgul ja sama allika sõnul selgitab sotsialistide pink ka taksofirmade võimalust tegutseda elektrooniliste platvormide transpordiettevõtjatena.

See valik on saadaval ainult siis, “kui taksode või elektrooniliste platvormidega töötamise ajal kasutatakse erinevaid sõidukeid, kui need vastavad autojuhtide koolitusnõuetele ja kui taksotööstusele rakendatavaid maksusoodustusi ei kasutata”, selgitas PS PS liige. majanduse, innovatsiooni ja avalike tööde parlamendikomisjon, JoĂŁo Paulo Correia.