PS Plus veebruaril on Knack ja palju muud

Veebruari PS Plusiga kaasnevad Knack, Rime ja paljud muud huvitavad pealkirjad.

Paljude mängijate kahjuks levivad Internetis kuulujutud, et mäng on saadaval Veebruar klientidele PS Plus saab Far Cry 4 ja Tumedad hinged 2 on tagasi lükatud. See kõik on nali, mille Redditi kasutaja paljastas.

Isegi nii, isegi täna Sony paljastada kõik mängud, mis on tellijatele tasuta saadaval PS Plus nende konsoolidel ja mänguliinil garanteerib see kuu paljude kasutajate maitse.

Nimekirja esimene pealkiri PS Plus See kuu on üks esimesi suurimaid pealkirju, mis PS4 jaoks välja anti: Osavus.

Mängus kontrollivad mängijad Monster Knacki, mis saab kogu keha struktuuri ümber korraldada, et lahendada kõige erinevat tüüpi mõistatusi. Hoolimata mängust ja ajaloost, mis jätab natuke soovitavat kvaliteeti, on mäng väga kiidetud, kuna see näitab kogu PS4 graafilist võimekust osakeste hajumise ja liikumise käsitlemiseks.

Järgmine suur pealkiri veebruari PS Plusi nimekirjas on tundega koormatud uurimusmäng: Rime.

Loos elab mängija kadunud poisi teekonda saladusi täis saarel. See seiklus on täis erinevaid takistusi ja väljakutseid, mida ületada, lisaks korralik välimus ja süžee, mis lubab mängijaid viimase minutini kaasata.

Kõik teenuses olevad mängud on allalaaditavad 6. veebruar. Nii et kui olete klient PS Plus, Nautige! Vaadake eelmiste kuude pakkumisi: