PSP on taas hoiatanud noori uue kampaaniaga, et tõsta teadlikkust Interneti ohtlikkusest

Kampaania „PSP on olemas“ on osa algatusest, mida PSP arendab, et tõsta portugallaste teadlikkust erinevatest riskidest ning eesmärgiga luua tihedamad suhted avalikkusega, tagada autoriteedi lähedus ja tugi kõige erinevamate ringkondade seas. olukorda.

Ideacani välja töötatud kampaania on osa väljamõeldud loost, sellest kolmandast väljaandest, mis on pühendatud Interneti ohtudele, pöörates tähelepanu puhkuseperioodile, mille jooksul lapsed veedavad rohkem aega digitaalsete platvormidega ühenduses, millest mõned võivad tulla. ohtudest, ütleb PSP.

“Selle teema eesmärk on tõsta täiskasvanute teadlikkust, et nad hoiaksid laste ja noorukite internetikasutuse ĂĽle hoolikamat kontrolli, hoiatamaks neid igapäevaselt ohtudest,” seisis avalduses.

psp tech Interneti-kampaania

krediit: PSP

“Data-title =” tech psp-Interneti-kampaania – PSP hoiatab noori taas uue teadlikkuse tõstmise kampaaniaga Interneti ohtude eest – SAPO Tek “> psp tech Interneti-kampaania krediit: PSP

See pole esimene kord, kui PSP tegeleb Interneti-probleemidega erinevates kampaaniates ja sotsiaalvõrgustikes teadlikkuse tõstmise sõnumites. Politsei osaleb regulaarselt ka teadlikkuse tõstmise algatustes, näiteks Turvalisema Interneti päeval, kus ohvitserid käivad koolides rääkimas riskidest, mis võivad muu hulgas olla võõrastega veebis ja isikliku teabe avaldamisel.

Aasta lõpuni liigub PSP ka selle kampaania “PSP on olemas” raames.